"Кубок Бони – 2014" з санного спорту відбудеться на Тернопільщині

15 липня 21:50
Переглядів: 459
санний спорт

Голова Кременецької райдержадміністрації Віталій Ткачук, за участю голови районної ради Андрія Смаглюка, заступника Кременецького міського голови – Олександра Петрика, – провів засідання оргкомітету по проведенню міжнародного турніру з санного спорту “Кубок Бони”.

В оргкомітеті взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Тарас Мельничук, Начальник відділу культури, туризму, національностей і релігій – Лариса Антонюк, представники Кременецького РВ УМВС України в Тернопільській області, “Кремліс”, “Держлісгосп”, народної ради у Кременецькому районі, а також журналіст районної газети “Діалог”.

Змагання традиційно відбудуться в середині серпня: 14-17.08.2014 року. Вже до участі зголосились100, із яких 40 представників інших держав, зокрема із Болгарії, Латвії, Росії, Чехії, Польщі, Словакії. Обговорено питання про зустріч та розміщення гостей і учасників змагань, забезпечення їхньої безпеки, харчування. Обговорено попередньо саму програму змагань, місця, де буде проведено урочисте відкриття заходу, кількість та скалад гостей. Піднято питання друку бігбордів та афіш.

Віталій Ткачук підсумував: “Сьогодні маємо надзвичайно важку ситуацію в державі. Бюджет обмежено. Але не зважаючи ні на що, єдину в Україні санну трасу ми маємо впорядкувати, відповідно до вимог, згідно яких дозволено проводити змагання”.

Прийнято рішення доручити відповідальним особам виїхати на місце санної траси, визначити потребу в коштах та засобах для забезпечення проведення змагань та провести засідання оргкомітету на наступному тижні.

Нагадаємо, що до складу обласного організаційного комітету входять: Кременецька районна державна адміністрація, Кременецька міська рада, відділ фізичної культури і спорту Тернопільської обласної державної адміністрації, Тернопільське обласне відділення НОК України, Тернопільське обласне фізкультурно-спортивне товариство “Колос”.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: