Кубок Чемпіонів міст і районів – 2015. Склади команд. Групи А і Б

31 жовтня 13:30
Переглядів: 160
Футбол

Кубок чемпіонів міст і районів - 2015. Склади команд. Групи А і Б

ГРУПА А

“Вовки” Вовчківці (Снятинський район)

Імангулов Дмитро Дмитрович – 02.02.1987
Вакарик Роман Васильович – 01.12.1988
Добкевич Володимир Васильович – 25.02.1984
Зеленко Дмитро Васильович – 22.09.1986
Корж Василь Богданович – 23.11.1983
Коротовський Віталій Васильович – 02.05.1986
Костинюк Віктор Володимирович – 16.07.1992
Кручко Володимир Васильович – 10.09.1993
Мацик Роман Володимирович – 11.04.1992
Різун Петро Іванович – 15.04.1988
Різун Тарас Іванович – 07.09.1987
Романюк Андрій Володимирович – 16.12.1994
Стецик Василь Ярославович – 29.08.1993
Тетера Іван Любомирович – 17.01.1992
Фербей Василь Миколайович – 13.10.1975
Фодчук Юрій Степанович – 24.08.1991
Францій Любомир Васильович – 17.10.1979
Чернявський Мар’ян Васильович – 28.08.1996
Чобан Андрій Мирославович – 14.03.1983
Шинкарик Іван Миколайович – 19.06.1988
Кількість гравців у складі: 20

“Кремінь” Пістинь (Косівський район)

Бірюк Вадим Вікторович – 30.07.1989
Бойченюк Петро Юрійович – 11.07.1994
Ганущак Володимир Васильович – 01.08.1986
Ганущак Дмитро Васильович – 24.10.1982
Дорош Орест Васильович – 30.06.1971
Завершенюк Олександр Валерійович – 19.03.1989
Кашевко Дмитро Михайлович – 11.09.1980
Козлан Віталій Любомирович – 19.08.1989
Козлан Роман Любомирович – 25.10.1986
Конрад Руслан Павлович – 22.02.1984
Лаврук Дмитро Дмитрович – 27.01.1973
Лесів Петро Олексійович – 07.04.1970
Лукачук Андрій Дмитрович – 15.08.1984
Максимчук Володимир Васильович – 24.02.1974
Микуляк Олександр Васильович – 29.12.1976
Михальчук Олег Михайлович – 02.10.1970
Мосейчук Остап Мирославович – 05.01.1993
Мосейчук Юрій Іванович – 26.01.1996
Ориняк Тарас Васильович – 05.02.1991
Северин Василь Васильович – 11.03.1995
Сенич Михайло Ярославович – 14.11.1980
Синчишен Андрій Володимирович – 02.11.1978
Соколенко Андрій Євгенович – 08.06.1978
Тодорак Василь Васильович – 04.02.1990
Філипчук Андрій Васильович – 31.01.1996
Чистух Євген Михайлович – 27.08.1994
Шайбан Роман Богданович – 01.07.1978
Якимишин Віталій Васильович – 17.06.1992
Якимишин Тарас Васильович – 15.04.1990
Яценко Віталій Володимирович – 12.03.1986
Кількість гравців у складі: 30

ФК “Рашків” (Городенківський район)

Богдан Юрій Мирославович – 01.02.1991
Бойчук Іван Ігорович – 17.01.1996
Бойчук Денис Дмитрович – 25.11.1995
Власенко Василь Олегович – 13.01.1991
Данилюк Богдан Орестович – 14.07.1993
Данилюк Дмитро Петрович – 04.04.1996
Данилюк Роман Іванович – 08.10.1995
Думанський Володимир Михайлович – 29.07.1975
Камінський Степан Васильович – 31.05.1990
Келець Станіслав Петрович – 19.06.1990
Лашта Олег Романович – 26.02.1995
Мандич Андрій Іванович – 11.12.1984
Мандич Петро Іванович – 01.02.1987
Сидорак Дмитро Петрович – 18.10.1990
Скіцько Руслан Васильович – 21.06.1975
Фернюк Іван Богданович – 06.06.1984
Юрчук Петро Михайлович – 06.06.1992
Кількість гравців у складі: 17

ФК “Угорники” (Коломийський район)

Іванців Максим Володимирович – 16.11.1988
Іванців Роман Володимирович – 03.03.1991
Іванців Сергій Михайлович – 29.07.1989
Баюрчак Дмитро Володимирович – 08.11.1993
Гурак Володимир Петрович – 01.10.1988
Дзісяк Михайло Володимирович – 16.02.1988
Кінащук Андрій Володимирович – 16.02.1993
Качан Ярослав Васильович – 10.07.1989
Кваснюк Михайло Ігорович – 16.05.1990
Кондрат Михайло Васильович – 22.11.1995
Кудла Мафтій Іванович – 15.02.1980
Курдибанюк Віталій Васильович – 15.04.1994
Кучер Дмитро Вікторович – 06.02.1993
Максимів Назар Васильович – 26.08.1984
Нестерук Дмитро Володимирович – 06.11.1995
Ольшанецький Олег Васильович – 30.01.1991
Соботник Петро Михайлович – 27.12.1987
Фірсов Артур Валерійович – 07.10.1990
Форгач Мирослав Михайлович – 03.03.1987
Хом’як Орест Олегович – 14.02.1993
Хоміцький Любомир Романович – 07.06.1983
Шпільчак Сергій Юрійович – 04.09.1989
Кількість гравців у складі: 22

ГРУПА Б

“Арсенал” Тисменичани (Надвірнянський район)

Баланюк Роман Сергійович – 02.04.1991
Гладій Роман Васильович – 29.11.1995
Глек Анатолій Яремович – 16.09.1986
Глек Роман Дмитрович – 08.06.1995
Гривнак Євген Васильович – 10.10.1984
Григорчак Руслан Костянтинович – 05.09.1995
Гусак Олег Миколайович – 10.10.1988
Микитишин Петро Федорович – 08.02.1975
Минда Микола Іванович – 01.02.1992
Минда Роман Володимирович – 08.04.1993
Пленюк Іван Іванович – 31.10.1981
Рожко Роман Васильович – 19.09.1990
Сікач Тарас Романович – 19.10.1989
Суш Василь Ярославович – 07.04.1990
Ткачук Дмитро Степанович – 23.10.1987
Фучко Василь Васильович – 04.06.1992
Цуциловський Олег Ігорович – 03.01.1994
Чорний Роман Володимирович – 18.08.1991
Чуйко Станіслав Васильович – 15.09.1995
Янишин Володимир Михайлович – 05.06.1988
Янкевич Орест Романович – 27.06.1989
Яремчук Назарій Миколайович – 27.12.1992
Яремчук Руслан Миколайович – 24.12.1993
Кількість гравців у складі: 23

“Газовик” смт. Богородчани

Близнюков Олександр Олександрович – 28.12.1990
Вірстюк Андрій Зіновійович – 05.09.1983
Вітовський Микола Іванович – 07.01.1967
Гладковський Сергій Володимирович – 25.11.1975
Данилюк Іван Миколайович – 01.07.1984
Загірняк Іван Романович – 30.06.1989
Загірняк Роман Романович – 26.09.1991
Заруба Назар Володимирович – 30.01.1990
Ковалів Кирило Андрійович – 21.10.1995
Колінковський Роман Богданович – 04.01.1975
Коломия Володимир Ярославович – 05.11.1981
Костишин Павло Юрійович – 21.07.1992
Мельниченко Дмитро Васильович – 12.10.1982
Павлюк Іван Антонович – 20.06.1971
Процак Роман Васильович – 16.11.1987
Пташник Михайло Олексійович – 17.09.1974
Рожко Іван Євстахійович – 17.01.1993
Савчук Микола Ігорович – 14.12.1994
Семенчук Андрій Васильович – 25.09.1985
Стецьків Анатолій Степанович – 21.05.1986
Фафлей Олег Ярославович – 10.07.1992
Федорій Назар Ігорович – 27.11.1995
Шумляс Роман Іванович – 03.12.1985
Кількість гравців у складі: 23

“Легіон” Івано-Франківськ

Бабій Руслан Іванович – 14.11.1985
Вислобіцький Богдан Романович – 24.02.1987
Вонс Олександр Зіновійович – 03.08.1987
Горальчук Ігор Ярославович – 18.04.1984
Євчук Сергій Володимирович – 08.10.1996
Жураківський Андрій Петрович – 07.12.1982
Зуєнко Микола Миколайович – 11.10.1972
Ковальчук Роман Васильович – 07.08.1992
Ларін Віталій Петрович – 12.12.1980
Проців Сергій Анатолійович – 11.11.1996
Процик Тарас Зіновійович – 24.02.1982
Скринник Євген Йосипович – 23.02.1984
Ткачук Михайло Васильович – 03.02.1979
Шайда Сергій Семенович – 23.09.1980
Шуляр Роман Богданович – 24.03.1975
Юхимук Ігор Петрович – 01.05.1979
Кількість гравців у складі: 16.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити