Кубок "Чорне море". "Скала" U-15 розійшлася миром з киянами

24 березня 14:16
Переглядів: 87
Скала

У четвер, 23 березня, відбулися матчі другого ігрового дня традиційного турніру Кубок «Чорне Море-2017» пам`яті заслуженого тренера України, засновника і першого директора СДЮШОР «Чорноморець» Анатолія Зубрицького.

Після розгромної перемоги у вчорашній грі проти  одеського «Чорноморця-2003» (3:0), цього разу вихованці моршинської Академії футболу розійшлися результативною нічиєю з однолітками київської «Зміни» – 1:1. Столична команда на зимову перерву у чемпіонаті ДЮФЛ України пішла другою у своїй групі. І не випадково, «Зміна» була гідним суперником вихованців Олександра Єжакова. Тому гра була непростою для обидвох команд. Першими відкрили рахунок юні моршинці ще у першому таймі. Після удару Волкова, мяч задівши ногу суперника, опинився у воротах «Зміни». Відігралися кияни в другому таймі. Щоправда не обійшлося без грубої помилки нашого воротаря, адже удар гравець столичної команди завдавав ледь не з центра поля. Як азначив старший тренер «Скали» Олександр Єжаков, наша команда грала гостріше і була ближчою до перемоги. Так свої шанси не використали Приходько, Волков, пасічняк, а від удару Шевчука суперника врятувала поперечина.

У порівнянні з попереднім матчем проти «Чорноморця-2003», у стартовому складі була лише одна зміна. Замість Віталія Шемеляка з перших хвилин грав Олег Матуляк.

Склад «Скали» проти київської «Зміни» був таким: Святослав Барасюк,Володимир Паєвський, Назар Гречанюк (Тарас Вахович), Святослав Лазор, Артем Глібко. Опорний півзахисник: Володимир Шевчук, Максим Приходько, Даниїл Волков (Віталій Шемеляк), Віталій Полюга, Олег Матуляк, Василь Пасічняк.

В іншому матчі нашої групи ФК «Одеса» завдава поразки землякам із «Чорноморця-2003» (2:1). Таким чином після двох турів становище групи «Б» є таким:

1. «Скала» - 4 очки,

2. ФК «Одеса» - 4

3. «Зміна» - 2

4. «Чорноморець-2003» - 0

24 березня «Скала» U-15 проведе третій заключний матч групового турніру проти ФК «Одеса». У цій грі й вирішиться доля першого місця у групі. Цей поєдинок розпочнеться о 15 год. 30 хв на полі зі штучним покриттям Навчально-Тренувальної Бази ФК «Чорноморець».