Кубок "Чорне море". "Скала" U-15 вийшла у півфінал

25 березня 10:20
Переглядів: 70
Скала

24 березня закінчилися матчі групового турніру традиційного турніру Кубок «Чорне Море-2017» пам`яті заслуженого тренера України  Анатолія Зубрицького. Після розгромної перемоги проти  одеського «Чорноморця-2003» (3:0) і нічиєї проти київської «Зміни» (1:1), для того, щоб посісти перше місце в групі, 15-річним вихованцям Академії футболу «Скала» треба було перемагати однолітків фк «Одеса». І це вихованцям Олександра Єжакова вдалося сповна – 4:1. Вирішальним став другий тайм.

До перерви команди обмінялися голами. Спочатку рахунок відкрив Олег Матуляк після подачі Даниїла Волкова. Однак ще до свистка на перерву одесити відігралися. Знову не обійшлося без грубої помилки нашого воротаря. У перерві наставник «Скали» заспокоїв своїх хлопців і ті сповна показали всю свою майстерність. Як наслідок три «сухі» голи у ворота «Одеси». Вдруге вивів «Скалу» вперед Приходько. Найменший на зріст гравець «малиново-зелених» виграв «другий поверх» після прострільної передачі Пасічняка. Після цього все сам Пасічняк, вискочивши віч-на-віч з воротарем, збільшив перевагу. А остаточну крапку, завдяки індивідуальним діям поставив Олег Матуляк: найкорисніший гравець «Скали» у цьому поєдинку. На рахунку Олега два голи і результативна передача.

Склад «Скали» проти ФК«Одеса»: у воротах: Святослав Барасюк (Артем Даневич). Справа у захисті: Володимир Паєвський, зліва – Назар Гречанюк (Віталій Шемеляк). Пара центральних оборонців: Святослав Лазор та Артем Глібко. Два опорних  півзахисники: Володимир Шевчук (Максим Братуш) та Даниїл Волков (Тарас Вахович). Над ними грав верхній центральний півзахисник: Максим Приходько (Олександр Цюпер). Правий атакувальний півзахисник: Віталій Полюга (Андрій Петрик), лівий – Василь Пасічняк (Станіслав Максимів).  І на вістрі атаки діяв Олег Матуляк.

В іншому матчі нашої групи третього ігрового дня «Чорноморця-2003» розійшовся миром із київською «Зміною» (0:0). Таким чином після першого етапу становище групи «Б» є таким: