Кубок "Чорне море". "Скала" U-15 за пів кроку до перемоги

27 березня 14:00
Переглядів: 91
Скала

26 березня відбулися перші матчі другого етапу традиційного турніру Кубок «Чорне Море-2017» пам`яті заслуженого тренера України Анатолія Зубрицького. Після першого етапу, де матчі проводилися у групах, вісімка команд розділилася на два квартети: у першому розігруються переможець та призери, в вдругому місця з 5-го по 8-ме.

15-річні вихованці Академії футболу «Скала» під керівництвом Олександра Єжакова та Юрія Галія на першому етапі стали переможцями своє групи «Б» і разом з ФК «Одеса», який фінішував на другому місці в групі, нині виборюють місця з 1 по 4-те. З іншої групи «А» до другого етапу, де розігруватиметься 1-4 місця, пробилися «Арсенал» Харків та «Чорноморець» Одеса. До другого етапу команди вийшли із заліковими очками, здобутими у груповому турнірі.

Отже, 26 березня «Скала» провела перший з двох запланованих поєдинків другого етапу. Суперником юних моршинців були господарі турніру: однолітки одеського «Чорноморця». Після перших десяти хвилин, які були за одеситами, гравці «Скали» вирівняли гру, а десь із середини першого тайму і до фінального свистка повністю контролювали хід гри, переграючи суперника. І не випадково моршинська команда заслужила перемогу – 1:0. До того ж, як зізнався Олександр Єжаков, кінцевий рахунок мав бути значно більшим, у разі більш вдалого завершення створених моментів, яких було чимало. Так, двічі міг забивати Максим Приходько, однак спочатку влучив у стійку, а потім не попав з убивчої позиції. Були хороші нагоди у Василя Пасічняка та інших гравців «Скали». А єдиний гол було проведено на 28-й хвилині, коли влучним ударом відзначився Даниїл Волков, після асисту Володимира Шевчука.

Склад «Скали» проти «Чорноморця»: у воротах: Святослав Барасюк, Справа у захисті: Володимир Паєвський, зліва – Назар Гречанюк. Пара центральних оборонців: Святослав Лазор та Артем Глібко. Два опорних  півзахисники: Володимир Шевчук та Даниїл Волков (Віталій Шемеляк). Над ними грав верхній центральний півзахисник: Максим Приходько. Правий атакувальний півзахисник: Віталій Полюга (Тарас Вахович),  лівий – Василь Пасічняк, якого на останій хвилині матчу замінив Станіслав Максимів.  І на вістрі атаки діяв Олег Матуляк.

В іншому матчі першого квартету ФК «Одеса» мінімально переграла харківський  «Арсенал» (2:1). Таким чином, в останній ігровий день, 27 березня нашій команді достатньо зіграти внічию з харківським «Арсеналом», щоб стати переможцем турніру.