Кубок ДЮФЛУ-17: СДЮШОР "Карпати" U-16 – "Ніка" U-16 – 5:0

05 лютого 17:30
Переглядів: 188
СДЮШОР «Карпати»

16-річні вихованці СДЮШОР «Карпати» розпочали свої виступи у другому за ліком розіграші Зимового Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України 2017 року. У матчі першого туру попереднього етапу (зона 5) підопічні Віталія Шумського та Романа Марича на штучному полі стадіону «Арена Довге» в однойменному селі Стрийського району зіграли проти одноліток івано-франківської «Ніки».

Суперниками СДЮШОР «Карпати» U-16 у зоні 5 є господарі турніру, вихованці Академії футболу моршинського ФК «Скала», ужгородська СДЮШОР та дві команди з Івано-Франківська – «Прикарпаття» і «Ніка». До раунду плей-оф, в якому і визначаться вісім учасників вирішальної стадії розіграшу Зимового Кубка ДЮФЛУ, вийдуть двоє. При цьому бажано посісти перше місце – тоді матч плей-оф гратимеш вдома. Першим суперником карпатівців була франківська «Ніка».

Звітний поєдинок СДЮШОР «Карпати» U-16 провели в такому складі: Гарапа, Береза (Помірчий), Григоращук, Славецький, Попович (Сидор), Шута (Затхей), Дмуховський (Труш), Кіш (Вовк), Куть, Гірний (Крижанівський), Павлусь (Іванюк).

Зі стартових хвилин першого тайму (згідно з Регламентом, матчі проводяться у форматі два тайми по 35 хвилин) «зелено-білі» дали чітко зрозуміти, що своє щастя вони шукатимуть виключно поблизу володінь голкіпера команди суперника. Тиск львів’ян дав результат доволі швидко – уже на 7-й хвилині рахунок було відкрито. Гірний отримав передачу на лівому фланзі, пройшов з м’ячем метрів 25, увійшов у карну зону і зряче влучно пробив у дальній кут.

Забитий гол не збив атакувальний запал «левів» і вже за шість хвилин той таки Гірний подвоїв перевагу своєї команди в рахунку. Воротар «Ніки» не найкращим чином відбив удар і нападник «зелено-білих» скерував круглого до сітки. А на 20-й хвилині третій м’яч дальнім ударом метрів з 23-ох під поперечину забив Дмуховський.

Пройшло ще дев’ять хвилин і партнери втретє вітали з забитим м’ячем Гірного. Цього разу він отримавши передачу в середині поля, прокинув собі м’яча на хід і втік від захисників, опинившись один на один з голкіпером. Очне побачення форварда і воротаря завершилося поразкою останнього. 4:0 – за такого рахунку на користь команди СДЮШОР «Карпати» суперники пішли на перерву.

У другій половині розвиток подій на полі залишався той самий, що був у першій. Знову ж таки карпатівці доволі швидко забили. На 41-й хвилині Іванюк на лівому килі атаки за рахунок індивідуальної майстерності обіграв опонента, увірвався в штрафний майданчик і з лівої пробив повз воротаря, який, намагаючись врятувати ситуацію, вискочив йому назустріч – 5:0.

До фінального свистка підопічні Віталія Шумського та Романа Марича мали ще не одну нагоду, аби збільшити лік своїм забитим м’ячам, але більше голів голкіпер «Ніки» не пропустив. Тож свій перший матч у новому році 16-річні «біло-зелені леви» виграли з рахунком 5:0. Додамо, що наступним суперником нашої команди буде ужгородська СДЮШОР.