Кубок ДЮФЛУ-17: СДЮШОР "Карпати" U-16 – "Прикарпаття" U-16 – 6:0

07 лютого 09:16
Переглядів: 112
Карпати

Команда СДЮШОР «Карпати» U-16, здобувши дві поспіль перемоги з однаковим рахунком 5:0, у третьому матчі попереднього етапу (зона 5) другого за ліком розіграшу Зимового Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України 2017 року, у ворота одноліток івано-франківського «Прикарпаття» забила шість «сухих» м’ячів. Тим самим підопічні Віталія Шумського та Романа Марича достроково гарантували собі право продовжити боротьбу за почесний трофей в іграх плей-оф.

Поєдинок СДЮШОР «Карпати» U-16 проти «Прикарпаття» U-16 з Івано-Франківська, який відбувся на штучному полі стадіону «Арена Довге» в однойменному селі Стрийського району, мало чим різнився від попередніх матчів «зелено-білих». Знову наші хлопці мали повну територіальну та ігрову перевагу упродовж усіх 70-ти хвилин поєдинку. Єдина відмінність полягає лише в тому, що у ворота ще одного представника івано-франківського футболу «Ніки» та ужгородської СДЮШОР юні «леви» забили по п’ять голів, а у ворота «Прикарпаття» – шість. При цьому свої ворота вони знову залишили «сухими».

Звітний поєдинок СДЮШОР «Карпати» U-16 провели в такому складі: Чекало, Береза (Труш), Григоращук, Славецький, Попович (Сидор), Шута (Крижанівський), Дмуховський (Кіт), Кіш (Болюх), Куть, Гірний (Затхей), Павлусь (Іванюк).

Вже традиційно для себе, карпатівці розпочали гру, що називається з місця в кар’єр, не відкладаючи питання з вирішенням долі зустрічі у довгу шухляду. Перше взяття воріт прикарпатців відбулося вже на 4-й хвилині матчу. Відгукнувшись на флангову передачу верхом, Кудь влучним ударом головою відкрив рахунок – 1:0.

А за шість хвилин Гірний подвоїв перевагу нашої команди в рахунку – 2:0. Зробив він це, будучи першим на добиванні – голкіпер івано-франківців відбив дальній удар з-за меж штрафного майданчика, але зробив це не найкращим чином, а партнери по лінії оборони не встигли підстрахувати свого воротаря. Замість того, щоб дограти епізод до кінця, вони, що називається, виключилися з гри і в якості глядачів спостерігали, чим усе закінчиться.

Той таки Гірний став автором і третього голу, оформивши в такий спосіб авторський «дубль». Свій другий гол у матчі він забив головою. Береза на 15-й хвилині подав корнер з правого флангу атаки, а нападник карпатівців опинився в потрібному місці в потрібний час – 3:0.

Цікаво, що два наступні голи підопічні Віталія Шумського та Романа Марича також забили головою. На 22-й хвилині Кудь, скориставшись помилкою голкіпера, який замешкався з виходом із воріт на передачу верхом, виграв у боротьбі з ним другий поверх. А вісім хвилин по тому центральний захисник Славецький після чергового корнера у виконанні Берези так само був кращим за суперників у верховій дуелі. Тож на перерву команди пішли за рахунку 5:0 на користь СДЮШОР «Карпати», причому чотири голи з п’яти «леви» забили головою.

По перерві гольових моментів «зелено-білі» створили не менше, ніж у першому таймі, а можливо, навіть й трохи більше. І якби реалізація залишалася такою самою, то цілком ймовірно, що підсумковий рахунок був би двозначним. Однак у другій 35-хвилинці карпатівці лише одного разу довели справу до взяття воріт суперника. Кіт з лівого флангу увійшов до штрафного майданчика, відігрався в «стіночку» із Іванюком і від лицьової лінії виконав простріл, який ударом «щокою» в дотик замкнув Затхей. Тож фінальний свисток зафіксував рахунок 6:0 – як казав легендарний радянський коментатор Микола Озєров, тенісна баранка.

Тепер на СДЮШОР «Карпати» U-16 чекає очна гра за перше місце у групі з командою господарів турніру, однолітками стрийської «Скали». Наразі в обох команд по 9 очок, але у наших хлопців краща різниця забитих і пропущених м’ячів – «+16» проти «+8». Тож «левів» влаштує й нічия. Але можна не сумніватися, що вони гратимуть виключно на перемогу. Адже думати тільки про безпеку власних воріт – це не в характері карпатівців.