Кубок ДЮФЛУ-17: СДЮШОР "Карпати" U-16 – СДЮШОР U-16 – 5:0

06 лютого 13:00
Переглядів: 78
ДЮФЛ U-17

16-річні вихованці СДЮШОР «Карпати» продовжують свої виступи у другому за ліком розіграші Зимового Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України 2017 року. У своєму другому матчі попереднього етапу (зона 5) підопічні Віталія Шумського та Романа Марича на штучному полі стадіону «Арена Довге» в однойменному селі Стрийського району впевнено перемогли одноліток ужгородської СДЮШОР.

Поєдинок СДЮШОР «Карпати» U-16 проти ужгородської СДЮШОР U-16 за розвитком подій нагадував попередню гру «зелено-білих» з івано-франківською «Нікою». Знову повна перевага підопічних Віталія Шумського та Романа Марича, які упродовж обох таймів диктували закарпатцям свої умови гри. Та й підсумковий рахунок знову той самий, що й поєдинку з прикарпатцями – 5:0. Єдина відмінність полягає в тому, що у ворота «Ніки» в першій половині зустрічі юні «леви» забили чотири голи, а у ворота СДЮШОР – три. А тепер про деталі другої поспіль переконливої звитяги 16-річних вихованців СДЮШОР «Карпати».

Звітний поєдинок СДЮШОР «Карпати» U-16 провели в такому складі: Гарапа, Береза (Помірчий), Григоращук, Славецький, Попович (Кіт), Шута (Затхей), Дмуховський (Болюк), Кіш (Вовк), Куть, Гірний (Крижанівський), Павлусь (Іванюк).

Ворота суперника карпатівці «розпечатали» вже у дебюті матчу – оборона закарпатців протрималася тільки перші п’ять хвилин. А на 6-й захисники ужгородців не зуміли зупинити індивідуальний прохід Кудя. Щоправда, пробити по воротах Тарасу не вдалося – він трішечки задалеко відпустив м’яча і його випередив партнер по команді Валентин Кіш, який влучно скерував круглого у ціль – 1:0.

У двох наступних гольових епізодах в епіцентрі подій був нападник «зелено-білих» Гірний, який став героєм попереднього поєдинку з «Нікою», оформивши «хет-трик». У грі з командою із Ужгорода він також відзначився результативними діями. Спочатку, а саме на 13-й хвилині форвард заробив стовідсотковий пенальті, який бездоганно реалізував Береза. А за 12 хвилин, прийнявши м’яча в карній зоні після прострілу з правого флангу у виконанні Поповича, Гірний другим дотиком без найменших шансів для голкіпера СДЮШОР вгатив шкіряну сферу під поперечину, підвівши у такий спосіб підсумок першого тайму – 3:0 на користь карпатівців.

У другій половині зустрічі підопічні Віталія Шумського та Романа Марича забили ще два голи, причому обидва зі стандартів прямими ударами. На 40-й хвилині (нагадаємо, згідно з Регламентом, матчі проводяться у форматі два тайми по 35 хвилин) штатний виконавець стандартів Береза зі штрафного метрів з 23-ох щосили приклався по м’ячу і той за мить затріпотів у сітці – 4:0. Однак треба зауважити, що в даному епізоді мав місце рикошет від голови гравця СДЮШОР.

Крапку у грі на 52-й хвилині поставив ще один оборонець «зелено-білих» Славецький, який довів, що вміє не гірше за Березу виконувати стандарти. Пробиваючи штрафний удар з кута карного майданчика суперника на лівому фланзі атаки, прямим ударом з правої він майстерно поцілив у ближню «дев’ятку». 5:0 – і суперники карпатівців другий день поспіль мають повне право виконати футбольний шлягер «Аргентина – Ямайка»…