Кубок ДЮФЛУ-17: СДЮШОР "Карпати" U-16 – "УФК-Карпати" U-16 – 1:0

19 лютого 13:44
Переглядів: 188
ДЮФЛУ

16-річні вихованці футбольних шкіл ФК «Карпати» – клубних СДЮШОР та Академії футболу – в очному протистоянні розіграли путівку на фінальний турнір другого за ліком розіграшу Зимового Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України 2017 року.

СДЮШОР «Карпати» U-16 (Львів) – «УФК-Карпати» U-16 (Львів) – 1:0 (0:0)

18 лютого. Початок – 15:00. Львів. Штучне поле Академії футбол ФК «Карпати». Похмуро. +4°С

Арбітр – Ярослав Леськів.

Асистенти арбітра: Василь Притула, Данило Кусень.

СДЮШОР «КАРПАТИ» U-16: Гарапа, Береза, Григоращук, Славецький, Попович, Шута, Дмуховський (Крижанівський), Кіш (Болюх), Куть (Затхей), Гірний, Павлусь (Іванюк).

Тренери: Віталій Шумський, Роман Марич.

«УФК-КАРПАТИ» U-16: Горох, Губицький (Мудрик), Калінчук, Слічний, Данилюк, Наконечний, Лісовик (Мартиняк), Гудзінський, (Козак), Мельнійчук (Бідний), Романік, Сікан.

Тренер – Володимир Безуб’як.

Гол: 1:0 – Славецький (45).

Несподівана поразка «УФК-Карпати» U-16 тиждень тому в перенесеному матчі зонального турніру від ФК «Львів» U-16 призвела до того, що в плей-оф за путівку на фінальний турнір Зимового Кубка-2017 Дитячо-юнацької футбольної ліги України підопічні Володимира Безуб’яка зустрілися зі своїми однолітками та одноклубниками з СДЮШОР «Карпати» U-16. Як і слід було очікувати, гра викликала великий інтерес. Подивитися на принципове «зелено-біле» дербі прийшли не тільки родичі та друзі юних футболістів, а й чимало фахівців, працівників клубу та рядових вболівальників. І забігаючи трохи наперед, скажемо, що футбол у виконанні кожної з команд, як і гра загалом, не розчарували нікого.

Перші хвилин 20 пройшли за переваги команди СДЮШОР «Карпати». Саме «зелено-білі школярі» й створили перший гольовий момент у матчі, коли на 7-й хвилині партнери вивели свого голеадора Гірного на очне побачення з воротарем «зелено-білих академіків» Горохом. Нападник не став нічого вигадувати і пробив доволі потужно у лівий від кіпера кут. Та Горох виявив суперреакцію і врятував свою команду від неприємностей.

Поступово «академікам» вдалося гру вирівняти і до перерви вони мали дві гарні нагоди забити. Але Сікан в першому епізоді, обікравши голкіпера «школярів» Гарапу, замість того, щоб віддати м’яча партнеру, вирішив сам пробити по цілі з гострого кута і круглий пройшов поряд зі стійкою. Згодом той таки Сікан виконав небезпечний простріл і Лісовику залишалося головою скерувати м’яча до сітки, однак останній зіграв незграбно і взагалі не пробив по воротах. Що ж до СДЮШОР «Карпати», то у їхньому виконанні дуже небезпечними були стандарти. Однак надійно стояв у рамці «УФК-Карпати» Горох.

Та все ж саме зі стандарту було забито єдиний м’яч у грі. Захист «академіків» на 45-й хвилині зустрічі сфолив проти Максима Гірного на куті карної зони лівого крила атаки «школярів» і арбітр призначив штрафний удар. До м’яча підійшов центральний захисник Віталій Славецький і з правої пробив по воротах. За мить шкіряна сфера залетіла до сітки, а центрбек номінальних господарів поля опинився в обіймах партнерів. Заради справедливості скажемо, що в цьому епізоді не обійшлося без рикошету, тож «академіки» можуть нарікати на долю, адже зрештою саме цей гол і став єдиним, а значить і вирішальним у матчі.

Треба віддати належне номінальним гостям, які до останньої миті зустрічі не припиняли робити усе можливе, аби принаймні зрівняти рахунок і перевести вирішення долі путівки на фінальний турнір в серію післяматчевих пенальті. Однак команда СДЮШОР «Карпати» не тільки надійно оборонялася, а й провела чимало атак і могла не один раз подвоїти свою перевагу в рахунку. Та більше голів у цій зустрічі глядачі не побачили. Тож з рахунком 1:0 перемогли підопічні Віталія Шумського та Романа Марича, на яких тепер 8–12 березня в Києві чекає участь у фінальному турнірі, де окрім карпатівців ще сім команд продовжать боротьбу за Зимовий Кубок ДЮФЛУ 2017 року.