Кубок ДЮФЛУ-17: "УФК-Карпати" U-16 – "Буковина" U-16 – 4:0

07 лютого 11:00
Переглядів: 116
ДЮФЛУ

У своєму другому матчі попереднього етапу (зона 4) другого за ліком розіграшу Зимового Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України 2017 року команда Академії футболу «УФК-Карпати» U-16 (тренер – Володимир Безуб’як) на своєму полі з штучним покриттям впевнено обіграла одноліток чернівецької «Буковини».

Керманич 16-річних «зелено-білих академіків Володимир Безуб’як, який має досвід роботи на найвищому рівні, після впевненої перемоги у першому матчі з BRW-ВІК з Володимир-Волинська з рахунком 3:0, вирішив дотриматися одного з неписаних футбольних правил, яке гласить, що в переможний склад не потрібно вносити зміни. Тож гру проти чернівецької «Буковини» господарі поля розпочали тими ж гравцями, а от заміни були трохи іншими.

Загалом же склад нашої команди у звітному матчі був наступним: Горох, Мудрик (Губицький), Калінчук, Слічний, Данилюк (Лукіянчук), Наконечний (Мельнійчук), Лісовик, Гудзінський, Мартиняк (Сич), Романік (Козак), Сікан (Бідний).

Як і передбачалося, розвиток подій на полі багато в чому нагадував попередній матч «академіків» проти волинян. З буковинцями гра знову нагадувала рух з одностороннім напрямком. Більше того, навіть перший м’яч господарі забили майже в той самий ігровий час, що в минулому матчі. Оборона та голкіпер BRW-ВІК зберігали свої ворота в недоторканності рівно десять хвилин. «Буковині» вдавалося залишатися «сухою» хвилиною довше. Рахунок було відкрито внаслідок красиво розіграної комбінації на 12-й хвилині зустрічі. Наконечний прохід правим флангом завершив передачею в карну зону, де Сікан був першим на м’ячі. Центрфорвард вирішив сам не бити, а відкинув круглого під удар Гудзінському, який метрів з десяти щосили приклався по шкіряній сфері і та за мить залетіла під поперечину – 1:0. Голкіпер гостей не те, що не мав шансів відбити «гармату» – він навіть руки не встиг підняти, лише очима провівши м’яч.

Автор гольової передачі Сікан за сім хвилин нагадав присутнім на грі, що він не тільки вміє віддавати асисти, а й сам є вправним голеадором. В момент фінальної фази чергової атаки своєї команди центрфорвард майстерно відкрився в штрафному майданчику, тут же отримав передачу від партнера і технічно підлаштувавши м’яча під удар першим дотиком, розвернувся і другим пробив у дальній, правий від голкіпера кут воріт – 2:0.

Підсумок першого тайму підвів Гудзінський, який сам заробив пенальті (захисник «Буковини» відверто завалив нападника у власному штрафному майданчику, коли той намагався його обіграти) і сам же влучно пробив з 11-метрвої позначки. 3:0 на користь господарів поля – за такого рахунку команди пішли на перерву.

У другій половині зустрічі, незважаючи на низку замін у складі «УФК-Карпати», хід подій на полі не змінився. «Академіки» продовжували атакувати, а голови їхніх суперників були зайняті виключно обороною своїх воріт. Моментів підопічні Володимира Безуб’яка створили достатньо, однак з їх реалізацією справи йшли значно гірше, ніж у першій половині зустрічі. Зокрема, Бідний та Лісовик не реалізували виходи один на один, а Гудзінський, пробиваючи головою, не влучив у порожні ворота. Та все ж один гол упродовж другої 35-хвилинки господарі забили. На 50-й хвилині атака через центр завершилася передачею на Бідного, який на правому фланзі прийняв круглого і поцілив у дальній кут. Тож фінальний свисток зафіксував перемогу «УФК-Карпати» з рахунком 4:0. Тепер на наших хлопців чекає поєдинок проти ФК «Мункач» з Мукачеве, перемога в якому достроково гарантує путівку у плей-оф Зимового Кубка ДЮФЛУ-2017.