Кубок ДЮФЛУ-17: "УФК-Карпати" U-16 – "Мункач" U-16 – 5:0

08 лютого 09:30
Переглядів: 104
безубяк

У своєму третьому матчі попереднього етапу (зона 4) другого за ліком розіграшу Зимового Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України 2017 року команда Академії футболу «УФК-Карпати» U-16 (тренер – Володимир Безуб’як) на своєму полі зі штучним покриттям забила п’ять «сухих» м’ячів у ворота одноліток з ФК «Мункач» із Мукачевого.

За підсумками перших трьох поєдинків у 16-річних вихованців Академії футболу «УФК-Карпати» вималювалася цікава тенденція. Вигравши перший матч у одноліток BRW-ВІК з Володимир-Волинська з рахунком 3:0, у двох наступних іграх підопічні Володимира Безуб’яка в кожній наступній забивали на один гол більше, ніж у попередній. При цьому свої ворота вони й надалі залишали недоторканними. Таким чином у сьогоднішній зустрічі проти «Мункача» із Мукачеве «академіки» п’ять разів доводили свої атаки до результативного завершення.

Перш, ніж розповісти про найцікавіше у грі, тобто про забиті голи, назвемо склад, в якому «УФК-Карпати» провели звітний поєдинок: Горох, Губицький (Мудрик), Калінчук, Слічний (Лукіянчук), Данилюк, Наконечний, Лісовик (Мартиняк (Сич)), Гудзінський, (Козак), Мельнійчук (Бідний), Романік, Сікан.

Перший тайм, як і другий, пройшов за повної переваги господарів, які в кожній 35-хвилинці створили приблизно однакову кількість гольових моментів. Однак їх реалізація була далеко не рівнозначною, а точніше – діаметрально протилежною. Захопивши ініціативу зі стартовим свистком арбітра, «академіки» увесь перший тайм атакували, мали не одну нагоду забити, але так і не спромоглися бодай відкрити рахунок.

У другій половині в «Мункача» сил відбивати атаки господарів вистачило рівно на десять хвилин. Голеадор «зелено-білих» Сікан на 45-й хвилині (нагадаємо, матчі Зимового Кубка ДЮФЛУ-17 проводяться у форматі два тайми по 35 хвилин), отримавши передачу на лівому крилі атаки, змістився до середини, по ходу обігравши захисника, і метрів з двадцяти потужним ударом поцілив у дальній кут.

Зазвичай, коли одна команда увесь час атакує, а інша, відповідно, думає виключно про оборону, гра йде до першого голу. І коли захист слабшої команди дає першу пробоїну, далі в її ворота залітає ще низка м’ячів. Саме так сталося й сьогодні. Уже через шість хвилин після першого голу, «академіки» забили й другий. Цього разу все почалося з проходу лівого захисника Данилюка, який у його фіналі виконав простріл і Сич з меж карної зони розстріляв ворота закарпатців.

Після прострілу знову ж таки з лівого флангу було забито й третій м’яч. Останню крапку в атаці цього разу поставив Сікан, який у такий спосіб оформив «дубль». Сталося це на 59-й хвилині, а за вісім хвилин він міг стати й автором «хет-трику». Перебуваючи в штрафному майданчику зліва від воріт, нападник «академіків» ефектно обіграв захисника і з гострого кута пробив по цілі. Швидше за все, круглий пересік би лінію воріт, але для надійності Бідний десь з метра добив його до сітки, тим самим «вкравши» у Сікана авторство футбольного дива під назвою «гол».

Останній, п’ятий у грі гол господарі забили на 70-й, заключній хвилині поєдинку. Після розіграшу кутового Мудрик виконав не то удар, не то навіс. Що саме він хотів зробити, достеменно нам не відомо, але можемо зі стовідсотковою вірогідністю констатувати, що круглий від дальньої стійки залетів до сітки. Тож фінальний свисток зафіксував перемогу «УФК-Карпати» з рахунком 5:0.

Тепер на наших хлопців у найближчу суботу, 11-го лютого, чекає перенесений поєдинок першого туру проти ФК «Львів», який визначить, яка з львівських команд вийде у плей-оф Зимового Кубка ДЮФЛУ-2017 з першого місця, а яка – з другого. Нагадаємо, переможець зони гратиме матч плей-оф на своєму полі, а команда, яка займе друге місце – у гостях. Додамо, що «УФК-Карпати» у суботній грі, яка відбудеться на штучному полі львівського стадіону «Сокіл» (початок – о 15:00) влаштує й нічия.

«Зимовий Кубок ДЮФЛ-2017»

ПОПЕРЕДНІЙ ЕТАП

Зона 4

Львів (3 – 7 лютого)

«УФК-Карпати» (Львів), ФК «Львів», «Буковина» (Чернівці), «Мункач» (Мукачеве), BRW-ВІК (Володимир-Волинський)

ФК «Львів» – «УФК-Карпати» (Львів)

P.S. Сьогодні ж мав відбутися і поєдинок у зоні 5 між командами «Скала» (Моршин) – СДЮШОР «Карпати» (Львів). Однак поле стадіону «Арена-Довге» засипало снігом, тож гру перенесено. Нові дата і час початку матчу наразі узгоджуються.