Кубок ДЮФЛУ-2017: "Шахтар" U-15 – "УФК-Карпати" U-16 – 2:0

10 березня 12:54
Переглядів: 121
Карпати

На Київщині стартувала фінальна частина другого за ліком Зимового Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України 2017 року. Боротьбу за почесний трофей ведуть вісім команд, сформованих з гравців 2001 та 2002 років народження. Серед них і вихованці Академії футболу «УФК-Карпати» U-16 (тренер – Володимир Безуб’як), які в першій грі групового етапу грали проти донецького «Шахтаря» U-15.

«Шахтар» U-15 (Донецьк) –
«УФК-Карпати» U-16 (Львів) – 2:0

9 березня. Початок – 12:30. Щасливе. «Княжа-Арена». 200 глядачів

Арбітр – Сергій Дубіковський (Київська обл.).

«ШАХТАР» U-15: Турбаєвський, Егбуджуо, Шиш, Авдєєв, Алізаде (Маслов, 67), Судаков, Савченко, Кобилянський, Гладковський (Поталов, 53), Адбулаєв (Кобзар, 70), Свитюха (Гончарук, 36).

Запасні: Даскалиця, Зайцев, Стеблін.

«УФК-КАРПАТИ» U-16: Горох, Мудрик, Калінчук, Слічний, Данилюк (Бідний, 53), Романік (Козак, 64), Гудзінський, Мартиняк (Сич, 64), Мельнійчук, Губицький, Наконечний (Лисовик, 55).

Запасні: Денега, Лукіянчук.

Голи: 1:0 – Абдулаєв (61), 2:0 – Гончарук (68).

Попередження: Калінчук (9).

Вилучення: Калінчук (64, друге попередження).

Травма, отримана лівим захисником «зелено-білих академіків» Данилюком, коштувала львівській команді дуже дорого – після заміни Артема дві передачі з його флангу в заключні десять хвилин матчу призвели до двох голів у ворота галичан. Тож підопічні Володимира Безуб’яка розпочали турнір з поразки від «гірників» з рахунком 0:2.

Коли аналізувати зустірч загалом, то вона пройшла в рівній боротьбі. У першому таймі гра точилася головним чином між двома карними майданчиками. Втім, кожна з команд мала по кілька непоганих моментів, аби відкрити рахунок у грі. Зокрема, нападник «академіків» потужно пробив по цілі. Голкіпер донеччан Турбаєвський не зумів відбити круглого, але його підстрахувала поперечина. Та на цьому небезпека воротам «помаранчево-чорних» не закінчилася. Першим на м’ячі після відскоку від каркасу був Губицький, однак забити йому не судилося. Тож на перерву суперники пішли за «сухого» рахунку – 0:0.

По перерві хід розвитку подій на полі не зазнав змін. Глядачі й надалі спостерігали за грою, в якій команди мали приблизно однакові шанси на успіх. При цьому в обох команд бажання та емоцій було більше, ніж злагоджених командних дій та виконавської майстерності. Тому логічним був би нічийний рахунок гри.

Однак у футболі, як і в спорті загалом, чимале значення має його величність випадок. От і в звітному матчі на 53-й хвилині отримав травму лівий захисник «академіків» Данилюк. Замість нього на поле вийшов Бідний. Однак він пішов уперед, а на позицію Артема перейшов Губицький. І саме його позиційна помилка на 61-й хвилині дозволила донеччанам провести стрімкий випад правим крилом атаки, який завершився прострілом у карну зону, де Абдулі Абдулаєву залишалося з близької відстані розстріляти ворота «зелено-білих», з чим нападник «Шахтаря» успішно впорався – 1:0.

Грати залишалося менше десяти хвилин (нагадаємо, матчі Зимового Кубка ДЮФЛ України проводяться у форматі два тайми по 35 хвилин), тож підопічні Володимира Безуб’яка великими силами пішли вперед, оголивши тили. Ускладнив ситуацію й Калінчук, який на 64-й хвилині через неспортивну поведінку отримав другого гірчичника і залишив свою команду в чисельній меншості.

Ризик «УФК-Карпат» себе не виправдав. Створивши кілька напівмоментів, забити гол у відповідь «академіки» так і не змогли. Більше того, на 68-й хвилині «Шахтар» провів контратаку, яка завершилася ще один прострілом з правого флангу атаки донеччан і Данило Гончарук ударом в дотик встановив остаточний рахунок матчу – 2:0 на користь «гірників».