Кубок ДЮФЛУ-2017: "УФК-Карпати" U-16 – "Дніпро" U-16 – 1:1

11 березня 18:35
Переглядів: 120
Карпати

На Київщині триває фінальна частина другого за ліком Зимового Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України 2017 року. Боротьбу за почесний трофей ведуть вісім команд, сформованих з гравців 2001 та 2002 років народження. Серед них і вихованці Академії футболу «УФК-Карпати» U-16 (тренер – Володимир Безуб’як), які в другому матчі групового етапу грали проти одноліток ФК «Дніпро».

«УФК-Карпати» U-16 (Львів) –
«Дніпро» U-16 – 1:1 (0:1)

10 березня. Початок – 14:30. Щасливе. «Княжа-Арена». 100 глядачів

Арбітр – Владислав Столяренко (Переяслав-Хмельницький).

«УФК-КАРПАТИ» U-16: Горох, Мудрик, Лукіянчук, Слічний, Губицький, Романік, Мельнійчук, Сікан, Гудзінський, Наконечний (Бідний, 61), Мартиняк (Сич, 49).

Запасні: Денега, Козак, Данилюк, Лісовик.

«ДНІПРО»: Макаровський, Б. Романюк, Зайков, К. Романюк, Сидоренко, Матвєєв, Мухін (Шинкаренко, 51), Крилов (Литвиненко, 61), Карповський (Глєбін, 59), Ховайко (Тяпкін, 65), Трофимюк (Хижняк, 43).

Запасні: Мітченко, Заєц.

Голи: 0:1 – Ховайко (11), 1:1 – Бідний (65).

Попередження: Мудрик (33), Лукіянчук (48) – К. Романюк (13), Матвєєв (30), Б. Романюк (55).

Після програшу напередодні «Шахтарю», вихованців «УФК-Карпати», аби продовжити боротьбу за путівку в фінал, у матчі другого туру проти «Дніпра» влаштовувала лише перемога. Підопічні Володимира Безуб’яка залишили на полі усі сили, але в підсумку зуміли тільки по перерві відіграти пропущений м’яч в першій половині, тож фінальний свисток зафіксував бойову нічию в цікавому протистоянні.

Перед грою керманич «зелено-білих» зіштовхнувся з серйозною кадровою проблемою – не могли допомогти своїм партнерам одразу два основні гравці лінії оборони. Артем Данилюк отримав травму в попередній грі, а Тимофія Калинчука у тому ж матчі з «Шахтарем» було вилучено з поля за два попередження. Ушкодження не дозволило взяти участь у поєдинку і нападнику Роману Лісовику. Щоправда, отримали «академіки» й підкріплення. За кілька годин до матчу у розташування нашої команди прибув основний голеадор Данило Сікан, який повернувся з Парижу, де він перебував на десятиденному стажуванні у провідному клубі Франції «Парі-сен-Жермен».

І саме Сікан мав найкращу нагоду у складі «УФК-Карпати» в першому таймі, аби забити гол у ворота суперника. Однак після його гарматного удару метрів з восьми, на який не зреагував голкіпер дніпрян Макаровський, круглий, на жаль, пройшов трохи вище поперечини. Тож рахунок після перших 35-ти хвилин матчу (нагадаємо, матчі Зимового Кубка ДЮФЛ проходять у форматі два тайми по 35 хвилин) залишився 1:0 на користь ФК «Дніпро».

На 11-й хвилині грубої помилки припустився Лукіянчук. Оборонець «академіків» з середини поля надто легко віддав передачу назад своєму воротарю. У підсумку він вивів гравця команди суперника один на один з своїм голкіпером. Щоправда, Горох не дав себе переграти, відбивши кругового. Але партнери не підстрахували кіпера і дозволили Кирилу Ховайку без перешкод скерувати м’яч у пусті ворота.

Аналізуючи гру в першому таймі, треба визнати, що «Дніпро» дивився краще і цілком заслужив на те, аби піти на перерву, ведучи в рахунку. Надто часто припускалися помилок, особливо позиційного характеру, «зелено-білі», тож ініціатива до свистка на перерву була на стороні дніпрян, які діяли достатньо активно і в міру жорстко.

Зовсім іншим був розвиток подій на полі у другій 35-хвилинці. Тепер уже свої умови гри супернику диктували гравці в зелено-білих барвах. Упродовж другого тайму підопічні Володимира Безуб’яка створили чимало моментів, три з яких сміливо можна віднести до тих, які називають стовідсотковими. Спочатку Сікан вивів гросмейстерським пасом на очне побачення з голкіпером Мельнійчука, але більш вправним у ближньому бою виявився Макаровський, який виявив справжню воротарську майстерність найвищого рівня.

Пробити кіпера дніпрян львів’янам вдалося на 65-й хвилині. Атакуючи по центру, галичани перевели м’яча на ліве крило, звідки все той же Мельнійчук виконав передачу на дальню стійку, а Мирон Бідний, який чотирма хвилинами раніше замінив Романа Наконечного, на швидкості увірвався в штрафний майданчик і ударом у дотик вгатив шкіряну сферу до сітки – 1:1.

Під завісу матчу «академіки» могли вирвати й вольову звитягу. Розігравши красиву комбінацію, партнери вивели на забійну позицію Мельнійчука. Той міг пробивати одразу, але вирішив на замаху обіграти захисника. Це йому вдалося, а от вразити ближній кут не вийшло – круглий пройшов поряд із стійкою із зовнішньої сторони воріт…