"Кубок ФК "Скала-2014". День четвертий

21 серпня 12:00
Переглядів: 219
скала діти

Підходить до завершення четвертий за ліком престижний турнір «Кубок ФК «Скала». 19 та 20 серпня відбудуться два заключні ігрові дні змагань,  у яких беруть участь шість команд, сформованих з юнаків 1998 року народження, серед яких і вихованці тренера цієї вікової групи Академії футболу «Скала» Віталія Авінова. Серед інших учасників турніру – львівські «Карпати» та ЛУФК, івано-франківське «Прикарпаття», «Княжа» (смт. Щасливе Київської обл.) та столична «Зірка».

АФ «Скала» (Моршин) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 2:0 (1:0)

19 серпня 2014 р. 10 год. м. Стрий. Стадіон «Сокіл». Арбітр: Роман Блавацький (Жовківський район). Асистенти арбітра: Ярослав Леськів (Миколаїв) та Михайло Савка (Львів).

АФ «Скала»: 1. Олег Білик (98. Назар Жалак, 65), 20. Олег Грицик (12. Павло Шевчик, 52), 6. Вадим Альохін, 3. Арсен Прокопович-к., 4. Святослав Мельник (16. Роман Кузів, 45), 17. Орест Шуліга (23. Віталій Андрущишин, 52), 10. Валерій Сад (22. Артем Челядін, 65), 8. Сергій Мельник (18. Максим Яценко, 58), 9. Максим Білас, 19. Ігор Гатала, 15. Тарас Мар`яш (14. Юрій Головатюк, 65).

Тренер – Віталій Авінов.

Голи:  Сергій Мельник (23), Максим Яценко (65).

Матч проти прикарпатців моршинська команда почала дуже потужно і з великим бажанням забити швидкий гол. Вже до 10-тої хвилини рахунок міг бути – 6:0. Однак як легко команді Віталія Авінова давалося створювати небезпечні моменти, з такою ж легкістю «Скала» марнувала їх. Все почалося з виходу віч-на-віч Сергія Мельника на 3-й хвилині. Центральний нападник «малиново-зелених» перехопив смугастого в оборонця Андрія Захарія, вийшов на побачення з воротарем і вирішив елегантно перекинути м`яча через воротаря. Не вийшло. Вже в наступній атаці Тарас Мар`яш з правого флангу відпасував у центр на вільного Сергія Мельника, який з кількох метрів влучив у воротаря. Негативний почин Сергія продовжив Тарас Мар`яш, який разом з двома партнерами вийшов на одного захисника, однак замість того, щоб віддати передачу, пробив сам. Гостей врятував воротар. На 7-й хвилині господарям вдалася красива триходівка, яку розпочав Гатала, а продовжили обидва Мельники. Завершував Святослав: знову «Прикарпаття» врятував голкіпер Юрій Семенів.

А от на 23-й хвилині воротар прикарпатців був безсилим. Ігор Гатала в один дотик вивів віч-на-віч Сергія Мельника, який на швидкості обійшов Юрія Семеніва і спрямував смугастого у порожні ворота.

Після забитого голу, картина не змінилася. «Скала» й надалі створювала гольові моменти, однак другий забитий гол глядачі побачили аж у другому таймі. Відзначився Максим Яценко, який був першим на добиванні після подачі зі штрафного.

В наступному поєдинку четвертого ігрового дня справжній футбольний триллер розіграли львівські «Карпати» та «Княжа», а також УФК та «Зірка». Вихованці Олега Гараса та Любомира Вовчука вже на перших хвилинах повели в рахунку. Потім заробили право на пенальті, яке не реалізував гравець юнацької збірної Віталій Микитин, поціливши у ліву стійку. І все ж ще до перерви «зелено-білі» відзначилися вдруге. А після перерви футболісти з Київщини, виявивши неабиякий характер, не тільки зрівняли рахунок, але й вийшли вперед – 3:2. Такий підсумок не входив у плани львівської команди. Наприкінці поєдинку «Карпати» вирівняли становище, а на останніх секундах забили й переможний гол. У підсумку – 4:3 на користь команди з міста Лева.

В останньому матчі київська «Зірка», яка у попередніх трьох поєдинках забила лише один гол, до перерви вела в рахунку з УФК. Однак до сенсації таки не дійшло. У другій 40-хвилинці вихованці Олега Родіна та Руслана Мостового таки вирвали перемогу – 3:2.

Отож, все вирішиться коли на полі стадіону «Сокіл» зійдуться моршинська «Скала» та львівське УФК.