19 серпня 11:16
Переглядів: 68
скала діти

Триває четвертий за ліком престижний турнір «Кубок ФК «Скала».

Естафету Моршина підхопив Стрий, саме тут з 18 по 20 серпня відбудуться три заключні ігрові дні змагань, у яких беруть участь шість команд, сформованих з юнаків 1998 року народження, серед яких і вихованці тренера цієї вікової групи Академії футболу «Скала» Віталія Авінова. Серед інших учасників турніру – львівські «Карпати» та ЛУФК, івано-франківське «Прикарпаття», «Княжа» (смт. Щасливе Київської обл.) та столична «Зірка».

«Зірка» (Київ) – АФ «Скала» (Моршин) – 0:3 (0:1)

18 серпня 2014 р. 10 год. м. Стрий. Стадіон «Сокіл». Арбітр: Ростислав Якимик (Львів). Асистенти арбітра: Ярослав Леськів (Миколаїв) та Василь Файда  (Львів).

АФ «Скала»: 1. Олег Білик (98. Назар Жалак, 58), 20. Олег Грицик (12. Павло Шевчик, 50), 6. Вадим Альохін, 3. Арсен Прокопович-к., 16. Роман Кузів (4. Святослав Мельник, 41), 17. Орест Шуліга, 23. Віталій Андрущишин (10. Валерій Сад, 41), 14. Юрій Головатюк (8. Сергій Мельник, 41), 9. Максим Білас, 11. Владислав Неберикут (7. Віталій Кузів, 41; 22. Артем Челядін, 52), 19. Ігор Гатала (15. Тарас Мар`яш, 41).

Тренер – Віталій Авінов.

Голи: Ігор Гатала (28), Тарас Мар`яш (48), Святослав Мельник (80).

Матч проти київської команди дався моршинцям не просто. З перших хвилин столична команда притиснулась до своїх воріт, недаючи господарям розгулятися на їхній половині поля. «Скала» атакувала, але моментів практично не було. Тоді вихованці Віталія Авінова вдалися до дальніх ударів. Один з таких пострілів і став результативним. На 28-й хвилині Ігор Гатала метрів з 25-ти увігнав смугастого точнісінько у правий нижній кут – 1:0.

Після перерви Віталій Авінов зробив одразу п`ять замін. І результат не забарився. Вже на 48-й хвилині рахунок подвоїв Тарас Мар`яш, який на правому фланзі легко відірвався від свого опікуна, увійшов у штрафний майданчик і влучно пробив у ближній кут.

Пропустивши другий гол, гості почали помітно нервувати і грати грубо. Арбітр матчу Ростислав Якимик вміло картками вгамував пристрасті, а Богдана Каталичука за друге попередження вилучив з поля. У ці хвилини перевага «Скали» була вражаючою, однак забити третій гол господарям вдалося лише на останній 80-й хвилині матчу. Активний Сергій Мельник змусив сфолити на собі, заробивши небезпечний штрафний. До мяча підійшов інший Мельник – Святослав і чудовим обвідним ударом зі штрафного довів рахунок до розгромного. Одразу після цього пролунав фінальний свисток.

В іншому поєдинку третього ігрового дня УФК з великим труднощами переграло «Княжу» - 1:0, а інша львівська команда «Карпати» ведучи в рахунку – 5:0 на «Прикарпаттям», наприкінці матчу пропустила два м`ячі. У підсумку перемога «зелено-білих» - 5:2.