"Кубок Галичини-2010" таки відбудеться в Івано-Франківську, а не у Львові

22 червня 14:40
Переглядів: 319
Default Image

Все таки цьогорічний "Кубок Галичини" відбудеться в Івано-Франківську, а не у Львові, як раніше повідомляв sport.if.ua. За словами віце-президента "Урагану" Василя Костюка латвійські спеціалісти, що займаються реконструкцією ігрового майданчика манежу Коледжу фізвиховання, гарантували завершення усіх робіт до 15 серпня. Відтак вже з 20 серпня на новому паркеті можна буде тренуватися і проводити змагання. Організатори "Кубку Галичини-2010" планують провести турнір в період з 24 по 29 серпня.
 
Двома тижнями раніше у місті Лева також пройде міні-футбольний турнір. Господарем міжнародних змагань стане "Енергія", яка вперше прийматиме "Кубок Львова". Попередню згоду на участь у змаганнях, що пройдуть з 12 по 15 серпня у Палаці спорту "Галичина", вже дали львівський "Тайм", рівненський "Кардинал", луганський ЛТК, польський "Хуртап", білоруський "Граніт" та одна з команда з Литви.

Стовідсотково не зіграють на "Кубку Львова" "Ураган", який у ці ж дні перебуватиме на другому зборі у Польщі, а також львівський ТВД, що гратиме в Чехії на турнірі "Balticflora Open Cup".

Щодо "Кубку Галичини-2010", то його організатори сподіваються, що цьогоріч до столиці Прикарпаття завітають 6-8 команд, і турнір також буде міжнародним. Наразі ведуться перемовини з кількома російськими клубами, представниками сусідніх Польщі, Чехії, Словаччини та Білорусі. Можливо, приїде до Івано-Франківська і чемпіон Грузії - "Іберія 2003", котрий два роки тому вже проводив з "Ураганом" товариські поєдинки.
sport.if.ua

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: