Кубок Героїв Майдану. "Скала U-17": втримати перевагу не вдалося

28 березня 16:23
Переглядів: 63
Скала

26 березня моршинська «Скала» U-17 та команда «Стрийщина» провели останній з чвертьфінальних поєдинків дебютного розіграшу Кубка Героїв Майдану.

«Скала» U-17 (Моршин) – «Стрийщина» – 2:3 (1:1)

22 березня 2014 року. 14 год. с. Довге. Навчально-тренувальна база ФК «Скала». Арбітр: Роман Брандибура (Новий Розділ). Асистенти арбітра: Степан Лапко (Львів) та Михайло Савка (Львів).

«Скала» U-17: 1. Роман Герич (55. Ігор Фіяло, 46), 5. Назар Стасишин, 2. Ігор Кохман, 4. Віталій Заторський-к., 3. Юрій Процик (12. Роман Троцко, 64), 23. Дмитро Баранов, 11. Олексій Кайдишак (13. Євген Петрик, 49), 27. Руслан Гнатів, 8. Роман Павелчак, 16. Станіславі Михалюк, 14. Роман Кінделевич.

Тренер – Микола Василишин.

Голи у «Скали»:  автогол (6), Роман Павелчак (77).

Цей чвертьфінальний поєдинок розіграшу Кубка Героїв Майдану нагадав перший поєдинок у цих змаганнях  вихованців Миколи Василишина  проти команди «Кохавинка» з селища міського типу Гніздичів. Тоді також у підсумку перемогли гості – 2:3, хоча юні моршинці й вели в рахунку, однак втримати перевагу не зуміли. Цього разу схоже «Скала» «наступила на ті самі граблі».

Для 17-річних гравців «Скали» це був черговий іспит у дорослому футболі, адже цьогоріч 17-річні юнаки Академії футболу «Скала» вперше міряються силами з дорослими командами.

Господарі відкрили рахунок на 18-й хвилині. Роман Павелчак, який діяв на правому фланзі півзахисту на високій швидкості втік від свого візаві Артура Янати і зробив гостру прстрільну передачу у центр штрафного майданчика, де центральний захисник «Стрийщини» у підкаті, випереджаючи Романа Кінделевича, зрізав смугастого у власні ворота.

Цей рахунок протримався трохи більше шести хвилин. На 25-й хвилині після довгої діагональної передачі з правого флангу грубо помилилися обидва центральні захисники «Скали». Не допоміг й Роман Герич, який із запізненням вийшов на перехоплення. Рахунок став – 1:1.

Перед самим свистком на перерву господарі могли знову вийти вперед. Швидкий правий захисник «Скали» Назар Стасишин вкотре втік від суперника і виклав смугастого під удар Станіславу Михалюку. Здавалося, гола не уникнути, однак досвідчений Юрій Піщальник встиг у неймовірному підкаті заблокувати удар.

Після перерви на полі й надалі точилася рівна боротьба. На кожну атаку суперники відповідали своїми атакувальними діями. Рахунок змінився на 64-й хвилині. На підступах до свого штрафного майданчика грубо помилився Руслан Гнатів. Суперники тут же покарали молодих моршинців. Рахунок став – 1:2.

Однак «Скала» не збиралася миритися з таким розвитком подій. На 77-й хвилині один з найактивніших гравців команди-господаря Роман Павелчак, після багатоходової комбінації, зрівнює рахунок.

Коли здавалося, що командам не уникнути серії післяматчевих 11-метрових штрафних ударів, гості заробили право на пробиття штрафного на лівому фланзі. Поки господарі шикували стінку, суперники миттєво розіграли цей стандарт, чим і застали зненацька моршинську команду, як виявилася не готовою до такого.

Після пропущеного голу, юні моршинці кинулися в атаку, однак у ці хвилини, та й загалом у матчі, блискуче показав себе досвідчений воротар «Стрийщини» Андрій Крашевський.

У підсумку арбітр матчу Роман Брандибура зафіксував вольову перемогу гостей. Хто стане суперником «Стрийщини» у півфіналі, стане відомо після жеребкування. Серед потенційних суперників – СК "Вол-Ком" Волиця, який обіграв "УФК-Карпати" U-17 Львів -  2:0 та "Галичина" В.Дорошів, що завдала поразки щирецькому "Гетьману" Щирець - 3:0. Четвертий учасник 1/2 фіналу визначився у дуелі  ФК «Бори» Бориничі та СКК «Пісочна», де сильнішими були «Бори», які розгромили суперника – 6:1.