Кубок Івано-Франківської області з футзалу: чвертьфінальні протистояння

11 січня 21:15
Переглядів: 216
кубок

У неділю 12 січня відбудуться чотири матчі ¼ розіграшу Кубка області з футзалу сезону 2013-2014 років. Це сьомий розіграш почесного трофею обласних змагань. Нагадаємо, що започатковано розіграш Кубка області у сезоні 2007-2008 років. Тоді у фінальному матчі зійшлися “Галичина-табак” та “Прикарпатський торговий дім” і першим володарем Кубка стали гравці “ПТД”.

У наступних сезонах вони ще двічі вигравали Кубок. Свої автографи на Кубку залишили “Ельдорадо”, “Баварія РП” та минулорічний володар “Зорі Карпат”. На жаль, із колишніх володарів Кубка сьогодні “у строю” залишились лише микуличинські “Зорі Карпат”.

З огляду на те, що суперником “зоряних” у чвертьфіналі буде новачок обласних змагань коломийське “Прикарпаття”, сподіваємося побачити хороше протистояння, адже “Зорі” будь-що будуть доводити свій “кубковий” характер, а дебютант обов’язково проявить амбіції непростого суперника.

Наступна пара кубкових учасників – це ще один новачок обласних змагань МФК “Галич” та першоліговий “Медик”. Галичани вже довели у чемпіонаті свою непоступливість, а студенти-медики хоч і залишаються за лідируючою трійкою першої ліги, та свій “колючий” ігровий настрій демонструють що матчу.

У третій парі фаворитом є лідер чемпіонату “Віза Вторма”. У минулому розіграші “мануфактурники” “добралися” до півфіналу. То ж цього розіграшу старатимуться як мінімум повторити цей здобуток. Суперник із “Ельдорадо-Галицького двору” кінцівку чемпіонату провів без поразок, то ж зараз “на підйомі” і намагатиметься дати справжній бій фавориту.

У завершальному матчі чвертьфіналу зійдуться друга та третя команди чемпіонату за підсумками першого кола і явні фаворити цьогорічного сезону. Це - “Ураган-3 КФВ” та “Епіцентр К”. Матч між цими командами у чемпіонаті не виявив сильнішого – 3:3. У Кубку “миру” бути не може…

Отже, у неділю з 15.00 розпочнуть “похід” за почесним трофеєм “Прикарпаття” – “Зорі Карпат-Збора”, о 16.00 - “Ельдорадо-Галицький двір” - “Віза Вторма”, о 17.00 – МФК “Галич” - “Медик” і о 18.00 - “Ураган-3 КФВ” - “Епіцентр К”.

АФІФО

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: