Кубок Калуша у "Старої Гарди"

10 березня 15:37
Переглядів: 175
Футзал

Фінальний поєдинок за кубок м. Калуша з футзалу голинського «Сокола» і «Старої Гарди» до останньої хвилини тримав у напрузі глядачів. Матч, який пройшов у цікавій і видовищній боротьбі, завершився з рахунком 6:4 на користь останньої команди.

«Сокіл» (Голинь) – «Стара Гарда» (Калуш) - 4:6 (2:3)
Кубок м. Калуша з футзалу. Фінал
2 березня 2014 – 18.00, м. Калуш, спортзал ДЮСШ «Сокіл», 300 глядачів

Арбітри: Крашенінніков Владислав, Юрчишин Василь
Арбітр-хронометрист: Воконоголь Сергій
«Сокіл»: Ткачук Юрій – Ляхович Михайло (К), Христонько Володимир, Сондей Іван, Андрейко Микола – Христонько Юрій, Івахнюк Роман, Вахрушев Володимир, Чижевський Сергій
«Стара Гарда»: Довганич Андрій – Покачайло Ромуальд, Перепічка Олег, Ципердюк Іван, Локатир Олег – Король Андрій (К), Курташ Роман, Іванів Василь, Хомин Юрій, Головінський Любомир
Голи: Андрейко Микола (2), Ляхович Михайло (6) , Христонько Володимир (26, 29) – Перепічка Олег (10), Головінський Любомир (12), Король Андрій (14), Локатир Олег (16), Курташ Роман (20), Покачайло Ромуальд (24)

Першими зі стартовим хвилюванням впорались футболісти «Сокола», які після влучних ударів Миколи Андрейка і Михайла Ляховича повели – 2:0. Та в другій половині першого тайму більш досвідчені гравці «Гарди» перехопили ініціативу і повністю взяли хід матчу під свій контроль. Доволі вдало ввійшов в гру Андрій Король, який спочатку допоміг відзначитись партнерам – Перепічці і Головінському, а перед самою перервою забив сам. На початку другої 15-хвилинки Олег Локатир збільшує перевагу своєї команди. Голиняни вимушено міняють голкіпера на п’ятого польового гравця і намагаються відігратись, проте пропускають ще двічі. Відчайдушний штурм дозволяє їм лише скоротити рахунок, і фінальний свисток арбітрів фіксує заслужену перемогу «Старої Гарди».

Кращим гравцем організатри фіналу визнали Івана Сондея з «Сокола», переможці в заліку бомбардирів були відзначені призами від Крамниці ювелірних виробів «Аристократ», а кубок і медалі учасникам особисто вручив новообраний президент ФК «Калуш» – Роман Миколайович Бігун. Грошову винагороду капітан «Старої Гарди» Андрій Король попросив передати родинам загиблих героїв Небесної сотні.