Кубок Карпат: "Епіцентр К10" і "Пасічна" у переможцях

25 серпня 15:30
Переглядів: 132
Епіцентр К10

Минулими вихідними в селі Микуличин Яремчанської міської ради відбувся традиційний футбольний турнір «Кубок Карпат», який проводиться під егідою Івано-Франківської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» і присвячений 25-ій річниці Незалежності України.

У перший день змагань відбулися матчі групового турніру, а в неділю по дві найсильніші команди з кожної групи розіграли між собою з першого по четверте місця. Серед аматорів переможцем турніру стала команда «Епіцентр К10» – минулорічний чемпіон і володар кубка Івано-Франківської області, котра буквально вирвала перемогу (3:2) в суперників із «Каменяра», який представляє Івано-Франківський коледж фізичного виховання. В поєдинку за третє місце СК «Беркут» із Броварів обіграв команду обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій «Рятівник».

Не менш напруженим видався турнір серед ветеранів. У фіналі Івано-Франківська команда «Пасічна» з мінімальним рахунком 4:3 перемогла чернівецький «Універсал». На радість місцевих уболівальників, Яремчанський «Вулкан» по пенальті обіграв «Бескид» із Надвірної і посів третє місце.

За матеріалами: football_if