22 серпня 07:41
Переглядів: 219
енергія спортлідер

Завершилися матчі другого ігрового дня "Кубка Львівщини-2014".

Другий ігровий день «Кубка Львівщини» товариським матчем відкривали львівський «Княжий Ринок» та криворізький «Приват». Мінімальну перемогу у цьому матчі святкували львів’яни. Підсумковий рахунок зустрічі – 3:2 на користь галичан.

Приват (Кривий Ріг) – «Княжий Ринок» (Львів) - 2:3(товариський матч)

Івано-франківський «Ураган» після перемоги у товариському матчі над хмельницьким «Спортлідером+» (4:2) успішно стартував у груповому турніру «Кубка Львівщини». Команда Івана Скіцка з рахунком 3:1 зуміла здолати рівненський «Кардинал». По ходу матчу франківці перемагали з рахунком 2:0, однак на перерву у матчі пішли за мінімальної переваги номінальних господарів – 2:1.

По ходу другого тайму «Кардинал» більше домінував на майданчику, проте так і не зумів зрівняти рахунок. Наприкінці матчу команда Сергія Піддубного пішла у ва-банк з п’ятим польовим гравцем, проте «Урагану» вдалося зловити суперника на помилці та вразити порожні ворота. У підсумку – 3:1 - «Ураган» близький до того, аби перемогти у групі Б та зіграти у фіналу турніру.

Ураган (Івано-Франківськ) - Кардинал (Рівне) - 3:1 (група Б)
Ураган: Колток (Біров, 21) - Кіндратів-к, Рудавець, Ковельський, Горбатий - Корсун, Лясковський, Миколюк, Боргун - Пелех.
Кардинал-Рівне: Дєнюжкін (Гурко, 21) - Маринюк, Танський-к, Піддубний, Волянюк - Сондак, Ситник, Басич, Фаренюк - Кручок, Гарбарук, Кашуба.
Голи: Боргун (11, 15), Рудавець (39) - Сондак (18).

17:00 Енергія (Львів) – «Спортлідер +» (Хмельницький) (група А) 4:4