"Кубок Львову"! "Зірка" (Кіровоград) – "Карпати" (Львів). Кубок України. 1/16 фіналу

22 серпня 12:01
Переглядів: 535
Карпати Львів фанат

Упродовж 46-ти років львів’яни затягують на стадіоні «Кубок Львову»! Однак гравцям, які виходять на поле у карпатській формі, не вдається втілили це гасло у дійсність. Хоча, після московського тріумфу 1969 року «Карпати» дійшли до півфіналу СРСР один раз, а в роки національних змагань двічі грали у фіналі. І ось сьогодні новий кубковий похід:

«Зірка» (Кіровоград) – «Карпати» (Львів). Кубок України. 1/16 фіналу 22.08.2015. 16:00. Кіровоград. Арбітр: Михайло Митровський (Ужгород).

Поїздка в Кіровоград не близька, хоча організатор проведення цього змагання повинен був замислитися над економічним питанням і спарувати «Карпати», для прикладу з дружнім Тернополем. Та виявляється, що продовжуємо нарікати і не проявляємо бажання партнерам йти на зустріч.

«Зірка» (Кіровоград), завдяки історичним перестановкам, стала …найстаршим футбольним клубом України. «Історики» встановили дату заснування – 16 жовтня 1911 року. Хоча насправді команда з такою назвою вперше на футбольній вершині засвітилась 1958 року. До того ж вона кілька разів …згасала і змінювала своє ім’я. Але це прості історичні події, як і те, що команда з Кіровограду тричі була володарем кубка УРСР (1953, 1973, 1975) та двічі грала у ½ фіналі кубка України (1999, 2000), що являється найбільшими кубковими досягненнями колективу з берегів Інгула.

Футболісти кіровоградської команди напередодні цієї гри провели відкрите тренування для вболівальників та журналістів. Добряче розім’ялися, а завершили заняття «двосторонкою» і серією одинадцятиметрових ударів.

Варто згадати, що «Зіркою» керує такий самий фахівець, як і в «Карпатах» з приставкою виконувача обов’язків головного тренера Сергій Лавриненко. Колектив «червоно-чорних» представлений солідними футболістами. В команді є добре відомі львівській публіці майстри шкіряного м’яча. У першу чергу це Борис і Григорій Баранці, які наводять на суперників страху в середній ланці. В обороні надійно грає Ярема Каваців, а Владислав Лупашко з Андрієм Мостовим шукатимуть щастя біля львівських воріт

– До матчу з «Карпатами» готуємось у звичайному режимі, так само, як і до решти суперників, з якими граємо в першій лізі, – зазначив клубній прес-службі капітан «Зірки» Олег Допілка.

Помічник головного тренера Сергій Таран зазначив, що кіровоградці ретельно вивчали гру ФК «Карпати». Але у матчі з львів’янами не будемо надто «розкриватися», а намагатимемося грати щільно. До того ж у перволіговому турнірі «Зірка» - один з головних претендентів на підвищення у класі.

До Кіровограду львівяни прибули у кількості 17 футболістів: Роман Мисак, Роман Підківка, Ігор Пластун, Андрій Гітченко, Василь Кравець, Володимир Костевич, Денис Мірошніченко, Амбросій Чачуа, Муртаз Даушвілі, Дмитро Кльоц, Артур Карноза, Олег Голодюк, Павло Ксьонз, Олексій Гуцуляк, Денис Кожанов, Вадим Страшкевич, Ігор Худоб’як. Кожен з них матиме шанс вийти на гру, хоча, за словами тренера Йовічевіча, гратимуть найбільш підготовлені. Усі перебувають у хорошому настрої і впевнені у своїх силах. Цьому сприяє висока позиція у турнірній таблиці чемпіонату країни.

Візит ФК «Карпат» спричинився до футбольного буму в Кіровограді. Перед стадіоном будуть пошуки вільного квитка, а за дві години до початку матчу відбудеться марш єдності кіровоградських і львівських вболівальників. А це є черговим свідченням того, що Україна неділима країна! А наші прокацапські вороги повинні зарубати це собі на носі!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: