Кубок НФК Ураган в м. Коломия: день півфіналів

25 квітня 22:23
Переглядів: 128
ураган діти

В місті над Прутом підходить до свого завершення Шкільний турнір з футзалу "Кубок НФК "Ураган". 25 квітня були зіграні перші півфінальні матчі основного турніру, а також визначилися фіналісти Малого Кубку.

Кожна команда намагалися продемонструвати свою кращу гру. В когось це вийшло краще, в когось гірше, але найголовніше, що практично в кожному матчі інтрига була до останньої секунди зустрічі.

Спочатку на майданчик вийшли учасники Малого Кубку змагань:

ЗОШ № 3  - ЗОШ № 2  5:3

Дуже швидко учням другої школи вдалося вийти вперед та розвинути свою перевагу до 3:0. Здавалося, що результат цього матчу очевидний, але не тут то було. Завдяки хет-трику Богдана Гаєвого за 5 хвилин до закінчення матчу ЗОШ № 3 зрівнює рахунок. Проте за 2 хвилили ЗОШ № 2 зуміла вийти вперед, а за мить до сирени закріпила свою перевагу, знявши всі питання стосовно переможця зустрічі.

Корнич - ЗОШ № 7 3:2

Схожий сценарій міг бути і в матчі між хлопцями з Корнича та ЗОШ № 7. Євген Писарук на 20-й хвилині оформив хет-трик, а його команда вирішила, що справу зроблено. Проте зовсім іншої думки були учні сьомої школи, які за час, що залишився до закінчення матчу змогли забити два м'ячі та відродити інтригу. Проте на більше їм банально забракло часу.

Таким чином стало відомо, що у фінальному матчі Малого Кубку зустрінуться команди ЗОШ № 2 та ЗОШ с. Корнич. Настав час півфіналістам основного турніру визначати, хто ж з них кращий:

СШ № 1 - Печеніжин 6:3

Вже на 5-й хвилині зустрічі рахунок матчу був 3:0 на користь учнів Стефаникової школи. На 23-й хвилині, коли Денис Попадюк забив свій четвертий гол в цьому матчі та 15-й загалом на турнірі здавалося, що гру можна закінчувати. Проте буквально за одну хвилину підопічним Василя Горука вдалося двічі відзначитися та воскресити інтригу, як в даному матчі так і у протистоянні вцілому. Підсумковий результат гри 6:3 залишив відкритим питання про визначення фіналіста від цієї пари до наступної зустрічі.

Угорники - Лісний Хлібичин 0:5

Хет-трик Вікторії Остапів та дубль Івана Харука практично зняли запитання, щодо переможця в цій парі. Відіграти 5 м'ячів у повторному поєдинку хлопцям з Угорників буде вкрай складно. Проте у них є шанс довести, що всі попередні їхні звитяги на турнірі не були випадковими.