Кубок пам`яті Богдана Карп`яка. "Скала" U-16 з першого місця виходить у плей-офф

16 березня 21:30
Переглядів: 158
скала стрий

Команда Академії футболу «Скала» U-16 15 березня провела свій другий матч у межах турніру серед юнаків - Кубку пам`яті Богдана Карп`яка, багаторічного заступника голови Львівської ОФФ, який цьогоріч вперше проводить Львівська обласна федерація футболу.

«Скала» U-16 (Моршин) – ФК «Миколаїв» (Миколаїв) – 3:1 (1:1)

15 березня 2014 р. 12 год. с. Довге. Навчально-тренувальна база ФК «Скала». Арбітр: Володимир Міняйло (Львів). Асистенти арбітра: Любомир Харко та Олег Притула (обидва – Львівська обл.).

«Скала»: 1. Олег Білик (88. Юрій Черевко, 62), 3. Арсен Прокопович-к., 6. Вадим Альохін, 20. Олег Грицик (12. Павло Шевчик, 52), 17. Орест Шуліга (14. Святослав Турок, 70), 10. Валерій Сад (23. Віталій Андрущишин, 53),  16. Роман Кузів (19. Максим Яценко, 68), 8. Сергій Мельник, 15. Тарас Мар`яш (5. Юрій Головатюк, 50), 19. Ігор Гатала (7. Віталій Кузів, 41), 9. Віктор Штеньович.

Тренер – Віталій Авінов.

Голи у «Скали»:  Тарас Мар`яш (20), Віктор Штеньович (44), Віталій Кузів (60).

Свій другий матч на Меморіалі Богдана Карп`яка команда Віталія Авінова також завершила з переможним рахунком. Але на відміну від попереднього, коли 16-річні «академіки» без особливих зусиль переграли ДЮСШ Мостиська з розгромним рахунком, цього разу звитяга далася складніше. Суперник юних моршинців – ФК «Миколаїв» виставив пректично той склад, який торік здобув перше місце з змаганнях юнацьких складів у чемпіонаті Прем`єр-Ліги Львівщини. Тай за віком миколаївці були старші на рік-два.

Якщо говорити загалом, то господарі провели майже бездоганний матч. Лише у двох епізодах помилки в одному випадку воротаря, а в другому – центрального оборонця «Скали» таки призвели до одного взяття воріт господарів. А так на полі домінувала одна команда господарів поля.

Перший гол вихованці Віталія Авінова провели на 20 хвилині, після швидкої триходівки у виконанні Сергія Мельника, який відпасував направо на Віктора Штеньовича, а той встиг зробити прострільну передачу у центр штрафного майданчика, де першим на м`ячі був Тарас Мар`яш – 1:0.

Однак не встигли гості розіграти з центра поля, як практично одразу їм вдалося вирівняти становище. Щоправда, допоміг їм у цьому сильний вітер, через що смугастий, який здавалося вже був у Олега Білика, вислизнув з рук, і нападник Миколаєва без перешкод спрямував м`яч у порожні ворота.

Свою доволі значну перевагу господарі втілили у забиті голи вже у другому таймі. Вже в дебюті другої 40-хвилинки (команди грали два тайми по 40 хвилин кожен) настирний Віктор Штеньович обікрав центрального оборонця і без проблем пробив повз голкіпера – 2:1.

А останню крапку у матчі поставив Віталій Кузів, який кілька хвилин перед цим вийшов на заміну. Третій гол був особливо красивим. Після подачі з кутового Віталій Кузів був першим на підбиранні і одним дотиком підлаштувався під удар, а другим – пробив у правий верхній кут.

Друга перемога поспіль вивела 16-річних юнаків моршинської Академії футболу «Скала» у плей-офф. Суперник стане відомим після жеребкування, яке заплановане на найближчий понеділок.

Нагадаємо, що на першому етапі команди проводили груповий турнір. Всього є 4 групи по три команди у кожній. «Скала» U-16 виступала у Групі «1».