"Кубок Підгір'я-2016" стартує 12 березня

05 лютого 11:30
Переглядів: 150
ІФФФ

Традиційний передсезонний футбольний турнір "Кубок Підгір'я" цього року стартує 12 березня.

Івано-Франківська обласна федерація футболу запрошує професіональні та аматорські футбольні клуби (команди) України і області на 23-й за ліком традиційний турнір з футболу "Кубок Підгір'я".

Турнір буде проводитися в період з 12 по 20 березня 2016 року. Нарада з представниками команд відбудеться 11 березня о 15-й годині в офісі обласної федерації футболу (м.Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 80).

Головна мета турніру "Кубок Підгір'я" – підготовка професіональних та аматорських футбольних клубів (команд) до чемпіонату, першості та розіграшу Кубку України та області з футболу сезону 2016 року, популяризація футболу в області та Україні, підготовка арбітрів та спостерігачів арбітражу з футболу до сезону 2016 року.

Загальне керівництво змаганнями здійснює Івано-Франківська обласна федерація футболу. Безпосереднє проведення змагань здійснює Комітет з проведення змагань та Комітет арбітрів ІФФФ.

Матчі турніру проводитимуть арбітри Всеукраїнських змагань з футболу та арбітри Івано-Франківської обласної федерації футболу.

Заявочний внесок за участь в турнірі (в т.ч. оплата харчування арбітрів та спостерігачів арбітражу) становить – 3000,00 гривень

Команда-переможець турніру нагороджується Кубком, грамотою ІФФФ та грошовою премією у розмірі 3000,00 гривень. Гравці нагороджуються медалями ІФФФ. Команди-призери нагороджуються Кубками, грамотами ІФФФ. Гравці нагороджуються медалями ІФФФ. Кращі гравці турніру (воротар, захисник, півзахисник, нападник, бомбардир) нагороджуються цінними призами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: