Кубок Підгір'я: регламент турніру

08 березня 11:21
Переглядів: 176
кубок підгіря

Традиційно футбольний сезон на Прикарпатті відкриває один із найстаріших футбольних турнірів України - "Кубок Підгір'я". На останньому засіданні виконкому ІФФФ, яке відбулось минулого тижня, було затверджено регламент турніру, за яким змагання заплановано провести з 22 по 30 березян 2014 року. Пропонуємо Вашій увазі Регламент "Кубка Підгір'я-2014"

Р Е Г Л А М Е Н Т про проведення 21-го традиційного турніру з футболу "Кубок Підгір’я”

1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ.

21-й традиційний турнір з футболу "Кубок Підгір’я” проводиться з метою: • підготовки аматорських футбольних клубів (команд) до чемпіонату, першості та розіграшу Кубку області з футболу сезону 2014 року; • популяризації футболу в області та Україні; • підготовки арбітрів та спостерігачів арбітражу з футболу до сезону 2014 року; • виявлення переможця, призерів та кращих гравців турніру.

2. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ.

Загальне керівництво змаганнями здійснює Івано-Франківська обласна федерація футболу. Безпосереднє проведення змагань здійснює Комітет з проведення змагань та Комітет арбітрів ІФФФ. Матчі турніру обслуговують арбітри Всеукраїнських змагань з футболу та арбітри Івано-Франківської обласної федерації футболу.

3. УЧАСНИКИ ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

До участі в турнірі запрошуються команди ІІ ліги ПФЛ України та ведучі аматорські команди України і області. Умови проведення турніру та порядок визначення переможців будуть затверджені на спільному засіданні Комітету з проведення змагань ІФФФ та представників команд.

4. ДАТА І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.

Турнір проводиться в період з 22.03. по 30.03. 2014 року. День приїзду: 21.03. 2014 року до 12-ї години. Нарада з представниками команд відбудеться 21.03. 2014 року о 15-ій годині в офісі обласної федерації футболу (вул. Чорновола, 80).

5. ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ.

Заявочний внесок за участь в турнірі становить – 2300,00 гривень. Заявочний внесок вноситься готівкою або по перерахунку Івано-Франківській обласній федерації футболу (р. р. № 26001060400457 в ПриватБанку міста Івано-Франківська, КОД – 20534086, МФО – 336677). Термін перерахунку: до 21 березня 2014 року. Витрати пов’язані з участю команди в змаганнях (заявочний внесок, проїзд в обидві сторони, добові, харчування, проживання) за рахунок відряджуючих організацій. Витрати пов’язані з організацією та проведенням змагань за рахунок заявочних внесків команд-учасниць. Команди, які не перерахували заявочного внеску до змагань не допускаються.

6. НАГОРОДЖЕННЯ.

Команда-переможець турніру нагороджується Кубком, грамотою ІФФФ та грошовою премією у розмірі заявочного внеску. Гравці нагороджуються медалями ІФФФ. Команди-призери нагороджуються Кубками, грамотами ІФФФ. Гравці нагороджуються медалями ІФФФ. Кращі гравці турніру (воротар, захисник, півзахисник, нападник, бомбардир) нагороджуються цінними призами.

7. ЗАЯВКИ.

Команди-учасники турніру представляють в Комітет з проведення змагань ІФФФ заявочні листи у друкованому вигляді (2 примірники), завірених лікарем (обов’язково) згідно встановленого зразка, а також платіжне доручення про перерахунок заявочного внеску. Без сплати заявочного внеску та заявочного листа футбольні клуби (команди) до змагань не допускаються. Підтвердження про участь команди в турнірі необхідно надіслати до ІФФФ до 14 березня 2014 року (тел.факс: 03422-3-11-14, моб. роб. 067-344-26-26). Команди, які беруть участь у змаганнях зобов’язані виконувати всі вимоги Правил гри у футбол та Регламенту змагань, виявляючи при цьому високу дисциплінованість, організованість, повагу до суперників та глядачів. Адреса ІФФФ: м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 80. Поштова адреса ІФФФ: 76018, м. Івано-Франківськ, головпоштамт, а/с № 371, вул. Чорновола 80. Адреса електронної пошти ІФФФ: ifoff@mail.ru

Даний Регламент є офіційним викликом команд на змагання.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: