Кубок Регіональної футзальної ліги у "Оболоні"

06 квітня 21:17
Переглядів: 98
Футзал

5 квітня 2015 року у спортивному залі ЗОШ №26 відбувся фінальний етап розіграшу кубка Тернопільської Регіональної футзальної ліги.

Напередодні, в суботу 4 квітня, у Кременці, Підволочиську та Козові були проведенні зональні змагання, в результаті яких до фінальної частини потрапили Три валети Кременець, Заготзбут с.Оришківці Лановецького р-ну, Оболонь Підволочиськ, ФК Сади Теребовля, Вікторія с.Великі Бірки Тернопільського р-ну та ФК Теофіпілка Козівського р-ну.

У фінальній частині команди були розбиті на дві групи по три команди в кожній. Переможці груп і визначили Володаря кубка Тернопільської Регіональної футзальної ліги, а ними стали Оболонь з Підволочиська та Вікторія з Великих Бірок.

Перший тайм цікавого і напруженого поєдинку закінчився нічиєю 1:1. У другому таймі команда з Підволочиська виглядала більш свіжішою та зуміла здобути перемогу з рахунком 5:1. 

Команда-володар кубка була нагороджена кубком та грамотою ТОФФ, тренер та гравці команди — медалями та грамотами ТОФФ. Також малим кубком та грамотою була нагороджена команда фіналіст, а гравці та тренер — медалями та грамотами.

Призами були нагороджені і кращі в номінаціях: "Кращий воротар" — Кравчук Андрій (Заготзбут);

"Кращий бомбардир" - Даньків Тарас (Оболонь), а "Кращим гравцем" визнано Ростислава Ціха (Вікторія). 

Нагородження проводили Голова Тернопільської обласної Федерації футболу Мариновський В.М., виконавчий директор ТОФФ Мамус О.Д., в.о. Голови комітету міні-футболу (футзалу) Андрієшин Д.М.

Тернопільська обласна Федерація футболу щиро вдячна керівництву ЗОШ №26 м.Тернополя за сприяння у проведенні змагань.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: