Кубок регіонів ФФУ. Півфінал. Перший матч. В очікуванні матчу-відповіді

Переглядів: 205
Футбол

Збірна Чернігівської області – Збірна Львівської області – 3:2

Збірна Львівської області: Чачунь, Танечник, Гірний, Заваляк, Грицик (Корнєв, 81), Підлісецький (Теміров, 63), Юськевич (Іванишин, 86), Буй, Фостаковський (Мізерник, 84), Цюпка, Зубар

У першому півфінальному матчі Кубка регіонів ФФУ, де змагаються збірні областей, сформовані з футболістів-аматорів, команда Львівщини на виїзді мінімально поступилася представникам Чернігівщини і зберігає досить високі шанси на вихід у фінал цього турніру.

Господарі поля повели в рахунку вже у дебюті поєдинку. Арбітр призначив пенальті, і після влучного удару м’яч опинився у воротах гостей. Та незабаром гравці збірної Львівщини не тільки зрівняли рахунок, але й зуміли вийти вперед – почергово відзначилися Назар Цюпка та Святослав Зубар. Проте зберегти перевагу до завершення першого тайму підопічним Руслана Брунця не вдалося. Друге взяття воріт гостей стало наслідком реалізації ще одного пенальті. А близько середини другого тайму збірна Чернігівської області провела результативну атаку і вдруге у матчі вийшла вперед. Попри неодноразові спроби футболістів зі Львівщини змінити хід гри, господарі поля зуміли вберегти ворота від гола і перемогли з рахунком 3:2. При цьому варто зауважити, що у виїзній зустрічі збірна Львівської області виступала не в оптимальному складі.

Тепер на суперників очікує матч-відповідь, який відбудеться у неділю, 22-го травня, на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках. Початок гри – 15.00.

В іншому першому матчі 1/2-ої фіналу збірна Кіровоградщини на чужому полі завдала поразки представникам Сумщини з різницею у два голи – тепер кіровоградців уважають явними фаворитами пари.

Збірна Сумської області – Збірна Кіровоградської області – 1:3

Зазначимо також, що фінальний матч турніру пройде у вівторок, 23-го серпня, на стадіоні імені Віктора Банникова у Києві.

За матеріалами: Спортивка