Кубок Стрийщини. ФК "Газовик-Гравійник" (Пішани/Дашава) – володар Кубка Незалежності 2016 року

26 серпня 16:30
Переглядів: 162
ФК «Газовик-Гравійник»

ФК «Газовик-Гравійник» (Піщани/Дашава) - ФК «Дуліби»  2:1 (д.ч.) (1:1). 24 серпня 2016 р.  с. Добряни. Сільський стадіон. 1000 глядачів. Температура +240С. Оцінка поля – 3. Судді: Борис Гребінь (с. Великі Дідушичі), Ігор Івасів, Роман Майкут (обидва – м. Стрий).

Стартовий склад «Газовик-Гравійник: Бабій О., Григорак В., Гаврильців, Гринишин, Вельгош, Турок, Матвіїв Я., Магомета, Попадюк, Григорак І., Тиркус Б. (к). Запасні гравці: Федишин М., Хінальський, Федишин І., Федак, Гаврилів. Тренер – Ігор Струсевич.

Стартовий склад «Дуліби»: Красносельський, Бабій А., Каліцун, Щеглюк, Бабурко, Боженко, Чурок, Фурінець, Федорів, Пульків, Матульський. Запасні гравці: Павлів А., Зуб, Шкіренець, Гадомський, Кецик, Славич, Бабій В. Тренер –  Михайло Тижбір.

Голи: 1:0 – Богдан Тиркус (18 хв.), 1:1 – Андрій Федорів (59 хв.), 2:1 – Іван Григорак (100 хв.) .

У неділю, 24 серпня, з нагоди 25-річниці Дня Незалежності України, на сільському стадіоні села Добряни відбувся фінал Кубка Незалежності, у якому зійшлися ФК «Газовик-Гравійник» та ФК «Дуліби». Слід зазначити, що дулібська команда у 2011 році була володарем цього трофею, а у 2012 році – фіналістом. Піщанські футболісти у 2014 році лише у серії післяматчевих пенальті поступилися ФК «Угерсько». У цьогорічному турнірі прийняло участь 12 команд. Матч розпочався дуже жваво. До 17 хв. гра переважено тривала у центральній частині поля. На 18-й хв. підопічні Ігоря Струсевича провели швидку атаку і Богдан Тиркус прицільним ударом відкрив рахунок – 1:0. Дулібські футболісти не знітилися і провели швидку контратаку, яку потужним ударом завершував Остап Пульків. Однак страж ФК «Газовик-Гравійник» Олександр Бабій був на висоті. До перерви обидві команди небезпечно атакували, але воротарі діяли бездоганно. У другому таймі картина гри не змінилася. Обидві команди багато часу проводили в атаках. На 59-й хв. Андрій Федорів точним ударом зрівняв рахунок – 1:1. Кінцівку другого тайму команди провели в обільних атаках, проте в одних епізодах їхнім ударам забракло майстерності, а в інших – воротарі були на висоті. Отож, основний час не виявив переможця і головні події цього фіналу розгорнулися у першій додатковій п'ятнадцятихвилинці. На 100-й хв. Іван Григорак скористався помилкою своїх опонентів, і невідпорним ударом  вивів вперед свою команду – 2:1. Цей гол виявився переможним. Усі спроби дулібських футболістів бодай зрівняти рахунок виявилися марними. Отож, володарями Кубка Незалежності 2016 року вперше стала ФК "Газовик-Гравійник" (Піщани/Дашава).

Голова Стрийської районної ВФСТ «Колос» Любомир Ворко вручив командам кубки, медалі, грамоти та грошові винагороди. Крім того, підприємець з с. Дуліби пані Ольга вручила гравцям обох команд сувенірні українські прапорці, а воротарям – сувенірні м’ячі. Кращим бомбардиром турніру став Богдан Тиркус, який був нагороджений футбольною статуеткою.

Автор: Михайло Олійник