Кубок світу. В естафеті жіноча збірна України лише сьома

13 грудня 17:08
Переглядів: 177
Семеренко

Жіноча збірна України фінішувала на сьомій позиції в естафеті на етапі Кубка світу в австрійському Хохфільцені.

Виграла гонку команда Німеччини, від якої українки відстали на 59.8 секунди. Срібло завоювала команда Білорусі та бронза в Чехії.

Гонку в збірній України розпочала Наталія Бурдига. Відразу ж на першому вогневому рубежі вона припустилася двох промахів, але реабілітувалася у стрільбі стоячи і естафету Юлії Джимі передавала вже п`ятою.

Багато в чому доля української медалі залежала віж Джими. Юля не справилася і на першому вогневому рубежі відправила Україну на штрафне коло. Другу стрільбі Юля провела "чисто", але відставання від росіянок, які на той час лідирували, було майже хвилину.

Третьою на старт від України вийшла Ольга Абрамова, яка не відзначалася ні швидкістю, ні влучністю, але без штрафних кіл. На першій стрільбі Абрамова промахується тричі і на другій б`є в молоко ще двічі.

Завершальний етап побігла Валя Семеренко. Зі швидкістю у Валі цього сезону добре і на першій стрільбі вона вже сьома. Влучно відстрілятися Семеренко не зуміла і один промах та дуже повільна стрільба. На другому вогневому рубежі Валя припускається ще двох промахів, а Домрачева та Віткова влучні і шансів на медаль не буде. "Застрелилася" на сьомій та восьмій стрільбі Росія. Глазиріна настріляла на штрафне коло і фінішували росіянки лише восьмі.

Кубок світу з біатлону сезон 2014/2015

Хохфільцен, Австрія

Естафета жінки

Жінки

1. Німеччина(0+8) 1:11:40.4
2. Білорусь (0+10) +21.1
3. Чехія (0+9) +22.2
4. Італія (1+4) +39.9
5. Норвегія (1+12) +46.3
6. Польща (0+8) +47.4
7. Україна (1+11) +59.8.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: