Кубок Тернопільського районного ФСТ "Колос" взяла команда Великої Березовиці

30 квітня 19:51
Переглядів: 90
Гол

З 13 до 27 квітня у Тернопільському району тривали ігри кубку районної організації ФСТ "Колос" з футболу, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Учасниками змагань стали 11 команд сіл Острів, Шляхтинці, Грабівці, Дубівці, Баворів, Великі Гаї, Біла, Великий Глибочок, Мишковичі, а також смт Великі Бірки та Велика Березовиця.

У фінальному матчі, що відбувся в неділю, 27 квітня, на стадіоні села Грабівці, зустрічалися команди смт Велика Березовиця і села Великий Глибочок.

Щодо ходу цього матчу, то спочатку з рахунком 2:0 вигравали футболісти із Великого Глибочка. Потім, у другому таймі, команді Великої Березовиці вдалося відновити рівновагу. В результаті, основний час гри завершився з рахунком 2:2. Не вдалося визначити переможця і протягом додаткового часу — 2 тайми по 15 хвилин не змогли змінити нічийний рахунок. Відтак, ім’я володаря кубку району було встановлено за серією післяматчевих пенальті. І сильнішими виявились футболісти Великої Березовиці, які виграли з рахунком 4:2.

Команди було нагороджено кубками за перше та друге місця, грамотами, медалями. Також визначено кращих гравців. Так, у команді Великої Березовиці такий титул здобув Володимир Олійник, а в команді Великого Глибочка ним став Євген Гурін.

Команду смт Велика Березовиця тренував Ігор Керничний, а команду Великого Глибочка — її капітан Богдан Цупер.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: