24 листопада 10:50
Переглядів: 189
бадло

Ветеран-Креатор Буд (Тернопіль) 3:1 Іллічівець-Ветеран (Маріуполь)

23 листопада відбувся фінал Кубку України серед ветеранів віком більше 35 років. У Києві тернопільська команда красиво і впевнено перемогла команду з Маріуполя.

Вже на першій хвилині капітан Креатор Буду Ігор Бадло пройшов до воріт і пробив повз воротаря - 1:0. Приблизно на 30 хвилині маріупольці отримали право на пробиття пенальті і успішно його реалізували - 1:1 . Незабаром Ігор Бадло красиво увірвався у карний майданчик і проти нього було порушено правила. Сам "постраждалий" влучно пробив - 2:1. І це ще не було все в першому таймі . Після красивої багатоходівки м'яч потрапив до Руслана Хоми і він забив третій гол.

У другому таймі тернополяни контролювали хід гри, не даючи супернику активізуватися. Діяли широко,комбінували. У суперника не все виходило в атаці і в середині другого тайму здавалося,що Іллічівець вже не надіявся втярувати гру. Та все ж на останніх хвилинах основного часу маріупольці "насіли" на ворота тернополян, створили кілька небезпечних моментів, в одному чи двох моментах захисники вибивали м'яч з практично порожніх воріт. Таким чином тернополяни відстоювали цілком заслужений красивою грою переможний результат.

Для уболівальників Ниви приємно відзначити, що у складі Креатор Буду виступають колишні гравці Ниви (Тернопіль),що пройшли вищу чи першу лігу: Автанділ Гвініадзе, граючий тренер Віталій Гоцалюк, Руслан Хома, Сергій Богородиченко, ще кілька гравців мали до Ниви певне відношення.