Кубок України з олімпійських вправ кульової стрільби вибороли Пастернак і Царьков

09 листопада 13:30
Переглядів: 185
Олег Царьков
У Львові на закритому стрільбищі СКА 3-7 листопада 2015р. відбулися національні змагання за Кубок України з олімпійських вправ у стрільбі кульовій.

У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м за відсутності лідера у цій вправі вихованця Львівського училища фізичної культуриРомана Бондаркука (вип. 1992р.) вперта боротьба розгорнулася між іншими вихованцями ЛУФК Володимиром Пастернаком (вип. 2008р.) та Павлом Коростильовим (І курс). З перевагою в один влучний постріл (27:26) переміг Володимир Пастернак (на фото). Слід відзначити і зовсім юного Руслана Плескуна (9кл.), який у компанії дорослих показав восьмий результат.

У стрільбі з пневматичної гвинтівки (вправа ГП-6) рівних не було Олегу Царькову (вип. 2008р.). Олег показав результат міжнародного класу – 629,4 очка у кваліфікації, а потім впевнено переміг і у фіналі.

Дві срібні нагороди національного Кубка в активі Марти Бойчук (вип. 2006р.). Марта посіла ІІ місце у стрільбі зі спортивного пістолета на 25м (вправа МП-5) та у стрільбі з пневматичного на 10м (ПП-2). У вправі МП-5 бронзову медаль виборола Ольга Болонна (вип. 2000р.), а у ПП-2 – Поліна Конарєва (І курс). Студентка ІІ курсу Ліля Нестеренко у стрільбі зі спортивного пістолета на 6 місці.

Ще одна «бронза» дісталася вихованцю ЛУФК Олександру Галкіну (вип. 2009р.) у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з трьох положень (МГ-6). Студент ІІ курсу Ігор Кізима посів 4 місце у стрільбі з пневматичної гвинтівки по рухомій мішені.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: