Кубок УЄФА-2016. "Ето Дьор" громить французів і робить заявку на вихід з групи

14 жовтня 10:00
Переглядів: 119
"ЕТО Дьор"

В своєму другому поєдинку Основного раунду Кубка УЄФА угорський "ЕТО Дьор" зустрічався з чемпіоном Франції "Кремлін-Бісетр". Поєдинок почався для французів гірше не придумаєш. До 4-ої хвилини вони поступалися 0:3. "Кремлін-Бісетр" без свого капітана Бельхаджа, який напередодні отримав вилучення в матчі з "Енергією", виглядали розгубленими. Підсумкові 10:3 виглядали цілком логічно і закономірно. З цим на післяматчевій прес-конференції погодився і тренер французів Даніло Мартінс.

Маркос Лопес - головний тренер "ЕТО Футзал Дьор": "Ми перемогли, але ще нікуди не вийшли. Ситуація може скластися не найкращим для нас чином у випадку, якщо всі команди наберуть по 6 очок. Попереду ще вся боротьба і наші сьогоднішні 10 голів можуть нічого не значити. Дуже важливими для нас стали швидкі голи. Перед матчем з Енергією в нас є свої проблеми. Є нюанси в грі Леандріньо, невідомо чи зможе в суботу грати Жуанра. Так чи інакше у нас є ціль і ми намагатимемося її досягти".

Даніло Мартінс - головний тренер "Кремлін-Бісетр Юнайтед": "Нічого надзвичайного не трапилось. У мене - п'ять професійних футзалістів. Ми тренуємось лише по дві години тричі на тиждень. Тим паче, що в нас вчора в матчі з "Енергією" вилучення отримав капітан. Такі ситуації б'ють по нас. Але вчимось і повірте за рік-два ми будемо зовсім іншою командою".

«Кремлін-Бісетр Юнайтед» - «ЕТО Футзал Дьор» - 3:10

«Кремлін-Бісетр Юнайтед»: Лоуренсо,Пічугін – Ба, Да Соуза Франко,Айгун, Алекс да Сілва – Стефаноні, ДеСумаре, Лендзо

«ЕТО Футзал Дьор»: Тот - ДавідеМоураДраховскіСейдлерЖуанра -ЛеандріньоЖайсонАлекс,ВасСахоДавідБогнар - АлаштіцБалаж

Голи: Да Соуза Франко (20), Алекс да Сілва (33), Айгун (36) - Сейдлер (1, 6), Алекс (2, 22), Драховскі (4, 28), Жайсон (9), Вош (16), Сахо (32), Давіде Моура (36)

Попередження: Богнар (20), Давіде Моура (39)

Удари: 27 – 35

Удари в площину: 12 – 23

Удари повз ворота: 6 – 7

Заблоковані удари: 9 – 5

Удари у каркас воріт: 0 – 1

Сейви: 13 – 9

Кутові: 11 – 13

Фоли: 7 – 6

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: