Кубок УЄФА-2016. "ЕТО Дьор" починає з перемоги над "Брезьє Марибор"

13 жовтня 08:44
Переглядів: 101
ЕТО Дьор

Відкривали Основний раунд Кубка УЄФА у Львові футзалісти угорського "ЕТО Дьор" та словенського "Брезьє Марибор". Саме ці команди, судячи з котирувань букмекерів, і мали б між собою розіграти другу сходинку турнірки чи нав'язати господарям-"енергетикам" боротьбу першу сходинку. Перший тайм минув без особливої переваги котроїсь з команд, лише наприкінці двадцятихвилинки угорці відкрили рахунок. Пропущений в "роздягальню" гол і став фатальним для словенських футзалістів. Одразу поперерві вони пропустили вдруге. Тож дисциплінованій угорській командіт не скало труднощів довести поєдинок до перемоги.  

"ЕТО Футзал Дьор" - "Брезьє Марібор"  4:0

"ЕТО Футзал Дьор": Тот - Давіде Моура, Жайсон, Алекс, Жуанра - Сейдлер, Леандріньо, Драховскі, Вас, Сахо, Давід, Богнар - Алаштіц, Балаж

"Брезьє Марибор": Пушкар - Яндріч, Фетіч, Фідершек, Хасанбеговіч - Кральїч, Чех, Сакуніч, Легчевіч - Фрас

Гол: Драховскі (19, 22), Жайсон (25 – з 6-метрового), Давіде Моура (31)
Попередження: Алекс (12)  Чех (26)
Удари в площину: 14 – 8.
Удари мимо: 12 – 11.
Кутові: 10 – 7.
Сейви: 7 – 10.
Фоли: 8 – 6.

Маркос Лопес - тренер "ЕТО Футзал Дьор": "Перший поєдинок завжди складний. Тим паче, "Брезьє Марибор" - міцна команда. Ми дещо невпевнено виглядали в першому таймі, але по перерві зібралися, грали в свою гру і відтак перемогли цілком закономірно. Важливо, що побачив, що команда не схиляє голову, якщо щось відбувається не за нашим сценарієм, як от в першому таймі. Суперникам ж хочу подякувати за фейр-плей".

Роберт Грдовіч: "Це була чесна гра. Нам вдалося добре відіграти перший тайм. В другому далися взнаки втрати через дискваліфікації. Попереду два матчі, нічого не втрачено. Ми ще можемо виправити ситуацію.Для нас кожен матч це досвід і з цього поєдинку ми візьмемо все найкорисніше".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: