"Кубок Вараксіна-2016" для Харкова

06 січня 08:26
Переглядів: 316
Кубок Вараксіна-2014

З 3 до 5 січня у Львові відбувся традиційний юнацький турнір з міні-футболу «Кубок Вараксіна-2016». Цього року 16 команд складених з дітей 2003/04 р.н. групові матчі провели в спортзалі армійського палацу спорту і велотреку «СКА». За почесний трофей змагалися: «Карпати-2003-2» (Львів), ФК «Львів», ФК «Янтарний» (Новояворівськ), ФК «Опір» (Львів), «Карпати-2004» (Львів), «Галичина» (Львів), СК «Леви» (Львів), «Розточчя» (Новояворівськ), СДЮШОР-4 (Львів), «Рух» (Винники), «Покрова» (Львів), «Металіст» (Харків), «Кардинал» (Львів), «Локомотив» (Львів), ДЮСШ (Мостиська), «Карпати-2003-1» (Львів).

І, що ми побачили? У числі учасниць аж 11 колективів з міста Лева, які нічим особливим себе не проявили, не кажучи про сусідів-галичан. Самі ж «Карпати» виставили на турнір три команди. Були й гості з Харкова, яким у підсумку, й підкорився кубок. У матчі за бронзові нагороди юнаки «Локомотив» (Львів) у серії післяматчевих пенальті здолали ФК «Львів», а у вирішальній грі харків’яни здолали опір львівського ФК «Карпати» - 2:0 (0:0).

Радості гостей зі Слобожанщини, здавалося, не було меж і красень-кубок Вараксіна вперше дістався у їхні руки.

Натомість на трибунах бракувало ветеранів львівського футболу, які не задіяні у спорті №1. Чи не вперше я не побачив і славних володарів кубка СРСР. Щось тут не то…

Та незламну любов до турніру проявив Василь Каспаревич, який свого часу брав футбольні уроки у Володимира Вараксіна і з року в рік обдаровує юних футболістів спеціальними призами. Це найцінніше, що Василь Іванович продовжує зберігати пам’ять про свого вчителя. Найвища пора й іншим вихованцям Великого Тренера долучатися до доброї справи.

Потім казали. Степан Юрчишин, легендарна постать ФК «Карпати» (Львів): «Ми вкотре переконались, що цей турнір потрібен дітям, які, у свою чергу, старалися довести свою вищість над суперником, але й прагнули показати на людях власну майстерність. Цей турнір служить благу українському футболу. Свого часу я був вихованцем Володимира Єгоровича і знаю, як він по-батьківськи прививав нам любов до шкіряного м’яча. Цю рису я засвоїв на все життя і завжди намагаюся її втовкмачувати у голови молодим футболістам».

Ігор Савицький, директор школи ФК «Карпати» (Львів): «Ось і закінчився нинішній турнір. І не зважаючи, що він не завершився перемогою нашої команди. Ми залишились задоволені рівнем змагань. Хоча у спорті завжди хочеться кращого. У фіналі грали кращі команди турніру, але мені більше сподобалось гра карпатських команд, які виборювали 5-6 місця. Ось тут дійсно не бракувало емоцій. Та ми керуємось окрім спортивного вишколу ще й виховними принципами молоді. Це щось на зразок тіста у руках пекаря. Хліб повинен бути смачним, а молодь рости здоровою».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: