Кубок ветеранів "Карпат" у послідовників

18 жовтня 10:33
Переглядів: 181
ветерани карпат

Нарешті у Львові організовано і проведено футбольний турнір під назвою «Кубок ветеранів «Карпат», де вшановували живих і справжніх легенд, які свою грою дарували прихильникам радість гри і  1969 року привезли з Москви кришталевий кубок. Славний був час!

Тепер же директори спеціалізованих шкіл Львова Ігор Савицький («Карпати») і Роман Рифяк (СДЮШОР-4) справили для 16-ти команд («Торпедо», «Галичина», «Покрова», «Старт», ФК «Львів», СДЮШОР-4, «Кардинал», «Карпати-1», «Карпати-2» (усі зі Львова), ФК «Лапаївка», СДЮШОР-4 (Ужгород), ФК «Балка» (Одеса), ДЮСШ-15 (Київ), ДЮСШ (Стрий), «Надія» (Копичанці) і ДЮФК (Дрогобич) свято великого футболу для юних підмайстрів шкіряного м’яча.

Цікаво, що у фінальному матчі футболісти у зелено-білій формі (тренери Віталій Пономарьов і Михайло Дячук-Ставицький) здолали свого суперника з сухим рахунком – 3:0 і стали володарями прем’єрного розіграшу «Кубка ветеранів «Карпат». На другому місті команда «Надія» (Копичанці, Тернопільська обл.). На третьому - «Карпати-2».

В урочистості нагородження участь прийняли Ростислав Поточняк, Богдан Грещак, Ігор Кульчицький, Геннадій Лихачов, Володимир Данилюк, Ярослав Кікоть, Степан Юрчишин і Юрій Дячук-Ставицький, яких запросили організатори турніру.

Кращим футболістом визнано Олега Федора «Карпати-1»; Нападником – Івана Дячинського «Надія» (Копичанці); Півзахисника – Артура Мушака СДЮШОР-4 (Ужгород); Захисником – Дениса Ваховича ДЮСШ-15 (Київ); Воротарем – Тараса Довгуна ФК «Лапаївка».

Окрім того в кожній з команд названо кращого гравця і додатково гарні призи отримали самі команди. Тож Львів у котре довів, що вміє віддати належне тим, хто цього заслужив своєю відданістю і вірою для львівського футболу.

Цікаво було чути на завершення «Слава Україні – Героям Слова!» Так воно і є! Шкода, що такий захід пройшов повз увагу клубного ТV «зелено-білих». Адже з роками будемо шукати бодай знимки з цього історичного змагання…

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: