Кубок ветеранів "Карпати" поїхав на Буковину

16 листопада 08:30
Переглядів: 362
Кубок "Карпат"

У Львові фінішував футбольний турнір Кубок ветеранів «Карпати» (Львів), який тривав два дні з 13 до 15 листопада. У змаганнях виступили юні футболісти 2006 року народження, які представляли команди: «Буковина» і «Буковина-2» (Чернівці), «Ніка» (Івано-Франківськ), «Галичина» (Львів), ФК «Драгобрат», «Покрова» (Львів), «Карпати» (Львів), СДЮШОР-4 (Львів), «Леви» (Львів), «Спартак» (Львів), «Рух» (Винники), «Полісся» (Житомир). Матчі відбулись у залі Львівського державного університету фізичної культури. Усе організаторське навантаження лягло на плечі Остапа Горошка і Володимира Шумського. Обидва наставники впорались із поставленим завданням на відмінно.

Не обійшлося й без дрібних непорозумінь, яким, на жаль, від давна є місце у львівському футболі. Зокрема, керівництво ФК «Карпати» відмовило організаторам у ігрових полях для проведення матчів. Невже карпатські ветерани вигравали кубок СРСР і двічі першу лігу СРСР для якоїсь іншої команди?

Принагідно на зустріч організаторам турніру пішов ректор Львівського державного університету фізичної культури Євген Приступа. Хочеться вірити, що малеча не розчарувала відомого професор своїм бажанням досягти перемог.

Також не було команди ФК «Львів». Але були цікаві матчі, що стало найкращою радістю для дітей, які за словами директора Львівської СДЮШОР-4 Романа Рифяка, повинні вирости у здорових і добрих громадян України і хотілося б у хороших футболістів.

У фіналі діти з Чернівців, обігравши івано-франківців (тренер - Іван Лукань) - 3:1, стали володарями Кубка. Третє місце дісталося драгобратцям (тренер – Мирослав Баб’як), які, дослівно, вирвали перемогу над юнаками львівської «Галичини» (тренер – Василь Салагуб) - 4:3.

Тренер переможців Андрій Телегей, не приховуючи своєї радості від здобуття такого цінного призу, висловив вдячність ветеранам «Карпат» та організаторам змагань.

На зустрічі були присутні ветерани львівських «Карпат»: Ігор Кульчицький, Володимир Данилюк, Ростислав Поточняк, Олег Родін та президент клубу ветеранів «Карпати» Михайло Тимків.

По завершенні турніру відбулося нагородження кращих футболістів (воротар – Артем Саркісян, ФК «Драгобрат»; захисник – Олександр Пістружак, «Буковина»; нападник – Юрій Пач «Галичина». Кращий гравець – Захар Шкварилюк, «Ніка»). Нагроди і медалі вручали ветерани львівських «Карпат».

Захоплюючою подією у залі стала присутність на іграх воїна АТО і арбітра Львівської ФФ Максима Рулі, який прибув на відпочинок, але, довідавшись про турнір, прийшов підтримати дітей у спортивних баталіях. Так і напрошується: «Слава Україні»!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: