"Кубинські приборкувачі" та "Українські отамани" пройшли офіційну процедуру зважування

26 лютого 22:53
Переглядів: 266
Отамани

На разі, обидві команди розташувались у топі групи «А». Кубинці та українці посідають першу і другу сходинки «боксерського чарту» відповідно, і вже завтра найсильніші команди,за результатами проведених матчів, зустрінуться у надпринципових поєдинках. Нагадаємо, що саме кубинська команда є переможцем IV сезону WSB, а отже, як зазначив генеральный директор клубум «Українсьі отамани» Дмитро Гайструк «Щоб стати кращими, нашим отаманам потрібно перемагати кращих». Також Дмитро зауважив, що свято боксу у Києві стане серією безкомпромісних поєдинків лідерів групи «А» Всесвітньої серії боксу. 

«Ми очікуємо на яскравий бокс, адже в нас у гостях чемпіони та кращі боксери планети. Проте й наша команда готова, адже поганий той козак, який не мріє стати отаманом і спортсмени клубу будуть доводити, що вони кращі. Ми запрошуємо усіх підтримати нашу команду завтра, о 21-00 у столичному Палаці Спорту, адже ця підтримка надзвичайно потрібна у таких конкурентних боях. Ну а поки ми зачаїли подих перед завтрашньою бурею на рингу».

Впевнений у видовищності завтрашніх двобоїв і супервайзер зустрічі Хельмут Рамзе.

«Я у хвилюючому передчутті матчу, адже у рингу дійсно зустрінуться команди, які славні своїми успіхами у світі, а також відомі глибокими традиціями у боксі. Ми знаємо, що Куба завжди розвивала цей вид спорту і виховувала дійсно кращих з кращих спортсменів, проте й Україна відома завдяки багатьом чемпіонам, а тому завтра буде дійсно яскравий вечір боксу».

Також професійні боксерські клуби «Українські отамани» та «Кубинські приборкувачі» пройшли офіційну процедуру зважування напередодні матчевого протистояння в рамках четвертого туру Всесвітньої серії боксу та показали наступні результати на вагах:

Вагова категорія 49 кг:

Хасанбой Дусматов «Українські отамани» 48.9 кг - Йоахніз Аргілагос Перез 48.9 кг «Кубинські приборкувачі»

Вагова категорія 56 кг:

Омурбек Малабеков «Українські отамани» 55.9 кг - Енді Круз Гомес 55.8 кг «Кубинські приборкувачі»

Вагова категорія 64 кг:

Володимир Матвійчук «Українські отамани» 64.0 кг - Ясніер Толедо Лопез 64.0 кг «Кубинські приборкувачі»

Вагова категорія 75 кг:

Хуршидбек Норматов «Українські отамани» 74.8 кг - Арлен Лопез Кардона 74.4 кг «Кубинські приборкувачі»

Вагова категорія 91 кг:

Сергій Корнєєв «Українські отамани» 89.9 кг - Еріснальді Костілья Савон 90.1 кг «Кубинські приборкувачі»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: