Кульова стрільба : На юніорському чемпіонаті зі стрільби рівних не було Поліні Конарєвій

07 червня 17:30
Переглядів: 171
кульова стрільба

У Львові 27 травня – 1 червня 2016 р. відбувся юніорський чемпіонат України з кульової стрільби. Змагалися спортсмени віком до 20 років.

У стрільбі з пістолета на стрільбищі СКА рівних не було студентці І курсу Львівського училища фізичної культури Поліні Конарєвій. Поліна перемогла як в стрільбі зі спортивного пістолета (вправа МП-5), так і з пневматичного на 10м (ПП-2). Поруч з Конарєвою місця на п’єдесталі пошани зайняли цьогорічна випускниця училища Альона Шевченко (друге в ПП-2 і третє на МП-5) та учениця 9 класу Анастасія Колодяжна (друге в МП-5).

Успішний виступ у особистих змаганнях сприяв тому, що і в командній першості стрільчихи ЛУФК задавали тон. Так, у обидвох вправах перемогу здобула збірна команда Львівської обл.-І, за яку виступали Конарєва і Шевченко. Друге місце у стрільбі з спортивного пістолета посіла збірна Львівщини-ІІ, у складі якої стріляли другокурсниця Ліля Нестеренко та Анастасія Колодяжна, а у вправі ПП-2 третє – збірна області з Колодяжною та Світланою Соліною (ІІ курс).

І серед хлопців-пістолетників перед вели вихованці училища. Збірна Львівщини, укомплектована учнями 10 класу Юрієм Колесником, Сергієм Клещенком та дев'ятикласником Русланом Плескуном, стала переможцем у вправах ПП-3 та МП-8 (швидкісна стрільба) та посіла ІІІ місце у МП-6. У особистій першості Юрій Колесник став срібним призером у МП-8 та двічі показав четвертий результат (МП-6, ПП-3).

В стрільбах гвинтівочників команда Львівської області у складі одинадцятикласників Олега Замика, Андрія Злонкевича та учня 10 класу Святослава Гудзого стала триразовим срібним лауреатом (стрільба лежачи, стрільба з трьох положень та стрільба з пневматичної гвинтівки). Також «срібло» у стрільбі з пневматичної гвинтівки в активі збірної, за яку виступали студентки ІІ курсу Анна Хмельницька, Олександра Бойко та учениця 11 класу Софія Пакліковська.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: