Кульова стрільба: У дуелі Коростильов vs Омельчук переміг досвід

30 жовтня 16:30
Переглядів: 145
Коростильов
21-27 жовтня 2015 р. у Львові на стрільбищі СКА відбувся чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї. Ці змагання були першим етапом відбору кандидатів до складу національної збірної України на участь у чемпіонаті Європи з пневматичної зброї (м. Дьор, Угорщина, 22-28 лютого 2016 р.), де будуть розіграні останні ліцензії на Олімпійські ігри – 2016 у Бразилії.

У стрільбі з пневматичного пістолета (вправа ПП-3) у фіналі зійшлися спортсмени, які свої ліцензії вже здобули – це наймолодший в Україні заслужений майстер спорту, переможець ІІ юнацьких Олімпійських ігор, вісімнадцятирічний студент І курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото) та учасник двох олімпіад, четвертий лауреат Ігор у Пекіні та п’ятий у Лондоні, досвідчений рівненчанин Олег Омельчук. Перемога на цей раз була за досвідом 202,2 на 201,8. У Коростильова – срібна нагорода.

Павло зумів взяти реванш у командній першості разом зОлександром Петрівим та Володимиром Пастернаком (вип. ЛУФК 2008 р.) у складі збірної Львівської обл. На другому місці – вінничани, треті – рівненчани, у складі яких поруч з Омельчукомстріляв ще один вихованець училища Владислав Данілов (вип. 2011р.).

В змаганнях жінок-пістолетниць срібну медаль виборолаМарта Бойчук (вип. 2006 р.). У фінальній дуелі Марта поступилась чернігівчанці Вікторії Савості 194,3:197,3. Студентка І курсу училища Поліна Конарєва четверта, а Ольга Болонна (вип. 2000р.) – шоста.

У командному турнірі Конарєва у складі збірної дніпропетровщини (Поліна прибула на навчання з цього регіону) чемпіонка, Болонна і Христина Бурак (вип. 2013 р.) – срібні призерки. Друга команда Львівської обл., за яку виступалиАнастасія Бондарук (вип. 2010 р.), Альона Шевченко (11кл.) та цьогорічна випускниця Ксенія Юрченко, на четвертому місці.

У стрільбі з пневматичної гвинтівки переміг полтавчанинОлексій Хабаров. Львів’янин Олександр Галкін (вип. ЛУФК 2009р.) на третьому місці, рекордсмен України у цій вправі Олег Царьков (вип. 2008р.) замкнув фінальну вісімку. У командній першості Галкін і Царьков разом з Дмитром Мельником набрали найкращу суму і стали чемпіонами України. Юніорська збірна Львівської обл., за яку виступали Андрій Кузів (І курс), Олег Замико та Андрій Злонкевич (обидва 11кл.) шоста.

Серед жінок Юлія Чулик (вип. 1995 р.) у фіналі п’ята,Тетяна Галкіна (вип. 2006р.) восьма. У командній стрільбі збірна Львівської обл. у складі ГалкіноїЛесі ЛеськівНаталії Кальниші чемпіон, і рекордсмен України. Рекордна сума львів’янок склала 1244,5 очка!

В стрільбі по рухомій мішені (вправа ГП-12) студент ІІ курсуІгор Кізима четвертий, третьокурсник Ігор Павлишин – п’ятий. У командній першості КізимаПавлишин та Юрій Мнечник (ІІІ курс) – срібні призери.

Завершували національний чемпіонат змагання змішаних команд. Серед гвинтівочників переміг київський дует Марія Вайцехівська/Андрій Колесников. Львів’яни Тетяна Галкіна іДмитро Мельник четверті. Серед пістолетників золоті нагороди розіграли рівненчани Юлія Бороденко та Олег Омельчук і львів’яни Ольга  Болонна та Олександр Петрів. Перемогли рівненські стрільці 5:4.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: