Кульова стрільба : У Коростильова стрільба у Белграді не пішла

18 грудня 10:30
Переглядів: 174
Коростильов
У сербській столиці 12-13 грудня 2015р. відбулася традиційна 40 міжнародна першість Белграда зі стрільби з пневматичної зброї, яка зібрала понад 280 учасників з 18 країн Європи.

У перший день змагань стрільці виборювали «Трофей Белграда».

У стрільбі з пневматичного пістолета 5 місце на турнірі посів студент І курсу Львівсткого училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото). Павло «змазав» шосту серію (9,3 і 9,9 очка), що не дозволило йому поборотись за нагороди. Володарем трофею став українець Олег Омельчук, який у фінальній дуелі виявився кращим за хорвата Уроса Кацавенду201,4: 200,8.

В змаганнях жінок однокурсниця Павла Поліна Конарєва у кваліфікації показала тринадцятий результат (377 очків) і до фіналу не потрапила. Втіхою для Поліни стало ІІІ місце, зайняте у категорії юніорок.

В стрільбі з пневматичної гвинтівки випускник училища Олег Царьков (2008 р.в.) на 4 місці. Каменем спортикання для Олега стала сьома серія, де він «вцілив» у 9,5 очка. У кваліфікації Царьков показав найкращий результат – 629,1оч.

Другого дня учасники змагались за Гран Прі. І знову Царьков четвертий. Поліна Конарєва настріляла 378 очків і повторила попередній успіх – 13 місце. У Павла Коростильова стрільба на цей раз не пішла – він лише двадцять перший.

Слід додати, що минулоро року і Коростильов, і Царьков були переможцями цих змагань.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: