Курило та Богданов відзначаються голами за студентську збірну України

29 червня 22:25
Переглядів: 185
Богданов

Сьогодні, 29 червня, студентська збірна України провела останній спаринг перед вильотом на Всесвітню універсіаду до Кореї. В суперниках у студентів був київський «Арсенал» (U-19)підсилений кількома гравцями основного складу. Збірна святкувала перемогу – 5:1.

Два з п’яти голів студентської збірної записали на свій рахунок гравці ФК «Тернопіль». У першому таймі відзначився Віталій Богданов, котрий отримав м’яча після флангової передачі, обіграв опонента і переправив «смугастого» у ворота. Натомість у другому таймі красень-гол зі штрафного забив Ігор Курило.

Загалом у стартовому складі студентської команди проти молодих київських «канонірів» вийшли всі четверо муніципалів, які перебувають у розташуванні збірної. Сергій Чернобай боронив ворота, Ігор Курило грав на місці ліберо, Віталій Богданов діяв на позиції атакувального півзахисника, а Богдан Семенець – на вістрі атаки. Зазначимо, що всіх, окрім Курила, тренери після перерви замінили, Ігор ж теж був замінений, але ближче до завершення матчу.