Курйози та кумедні історії українських спортсменів

01 квітня 09:13
Переглядів: 669
Default Image

В цілому світі перше квітня асоціюється із щирими усмішками та розіграшами. Спортсмени теж живі люди і вміють цінувати щирий сміх. Які кумедні історії траплялися із ними «Спортивка» поцікавилася безпосередньо у них самих.

 Ігор Зінкевич (головний тренер ВК «Динамо» (Львів): «Всяке траплялося. Був один кумедний момент пов’язаний зі спротивним життям. Цей курйоз трапився тоді, коли ми ходимо по воді зі штангою. У нас були такі люди, які хотіли спробувати, а пізніше ми їх не могли з дна відірвати від штанги руками. Але це треба показати і знати, як це ходити зі штангою. Розумієте, ми ходимо у воді з штангою, у нас у ватерполістів таке є, що треба ходити і тримати на воді гравця, якого ми тренуємо зі штангою. А люди, які не посвячені у такі тонкощі і слідкують за цим згори, думають, що це підставна штанга. Один спробував, взявши її за ручки. А ви ж знаєте, що коли взяти її за ручки, тоді вона тягне на дно. Так от та людина так схопила ту штангу, що ми не могли її відірвати. Навіть тоді, коли він був на дні ми не могли йому відірвати руки, бо він в паніці так захватив цю штангу. А от, щоб мене якось на перше квітня розігрували відразу й не пригадаю. Мабуть, що й не було якогось такого великого розіграшу». 

Маркіян Івашко (лучник, багаторазовий призер та чемпіон України, Європи та світу, учасник Олімпійських ігор): «Та різноманітні випадки розіграшів траплялися у моєму житті. Напевно, як і у інших людей. Відразу на думку спадає один розіграш пов’язаний із першим квітня. Саме у цей день мені зателефонував знайомий молотобоєць, легкоатлет та розіграв мене наступним чином. Він представився одним із представників чоловічого глянцевого журналу та сказав, що я став переможцем конкурсу в номінації «Обличчя журналу». Тоді з ним по телефону я розмовляв двадцять хвилин і ніяк не міг зрозуміти, що від мене хочуть і хто дзвонить. Аж потім зрозумів, що мене розігрують».

Георгій Чигаєв (боксер, дев’ятиразовий чемпіон України, чемпіон Європи, учасник Олімпійських ігор): «Якщо я не помиляюсь, такий розіграш трапився або минулого, або позаминулого року. Я їхав в автомобілі разом із своєю дружиною і згадав, що перше квітня. Тоді я  зателефонував своєму товаришу, з яким постійно живу на тренувальних зборах Олександрові Усіку та завів з ним розмову про те, що відео з його боксерських боїв потрапило в Америку. А там вже цим відео, буцімто з розмов, зацікавилися відомі промовтери. Я зателефонував до нього і почав бесіду з далека. Мовляв, чи не телефонував йому наш головний тренер збірної?  Тоді, я йому й кажу: «А, напевно, ти ще не знаєш?» Він зацікавився, що він ще може не знати.  Я йому сказав, що ця інформація дуже серйозна. І почав його потихенько підводити до того, що ним зацікавилися Оскар де Ла Хойя та Дон Кінг, які між собою конкурують у тому, хто з них двох забере Олександра в професійний бокс до Америки. Я його постійно «розкручував», що там контракт шалений, що вистачить усім, всі будуть задоволені… Він радів, радів. А потім, коли я йому сказав, що вони ним зацікавилися саме першого квітня, відразу зрозумів, що я його таким чином «розвожу». Найголовніше у цьому моменті жарт повинен бути не образливим. Бо коли людину жартом ображаєш, це вже не приємно і це вже не жарт.  

Григорій Хижняк (баскетболіст, екс-гравець збірної України, а нині тренер дублюючого складу БК «Дніпро-Азот»): «Спеціально на перше квітня ніхто мене не розігрував. Хоча, спортивне життя таке, що кожного дня можуть бути якісь жарти чи то на тренуваннях, чи після них. Пригадую один кумедний випадок, коли виступав за литовський «Жальгіріс». Мене тоді розіграли так, що я відчув і в прямому і в переносному значенні цього слова. А було все так. Тоді ми грали з командою легендарного Меджика Джонсона, який проводив декілька показових ігор. Одну із них він провів проти «Жальгіріса», в якому я на той час виступав. Ми приїхали на тренування і в нас ще залишалося трішки часу, бо перед нами тренувалася команда Меджика Джонсона. Так трапилося, що мене запросили у душову, а там тоді були такі сучасні крани, які реагували на дотик. Тобто ставиш руку і вода відразу тече. Я про це не знав. До мене підійшов тодішній наш тренер з фізичної підготовки і сказав, що щось трапилося з краном і його треба відкрутити, щоб вода потекла. Ну, я впав під цей кран… Я ж не знав, що цей кран фотогенетик і реагує… Вода, як хлинула в обличчя. От такий жарт трапився зі мною. Я, звісно, не образився, але приблизно хвилину не міг прийти до тями…» 

Святослав Шеремета (президент Української Федерації бодібілдингу): “Якщо брати з політичних анекдотів, то одним із моїх улюблених анекдотів є анекдот про Лукашенка. Подиввся Бог на землю, а там війни і інші катавасії, йому це набридлдо. Зібрав до себе президентів і каже: “Набридло мені все це, але щоб не робити все спонтанно кажу вам, що до кінця світу залишилося два роки, тому попередьте громадян своїх держав про це”. Приїжджає президент США Барак Обама  в США та звертається до всіх американців: “Шановні громадяни, маю для вас дві новини. Одна хороша, інша – погана. Розпочну з хорошої. Хороша – це те, що Бог все-таки на світі є. А погана – до кінця світу залишилося два роки”. Приїжджає в Росію Дмітрій Медвєдєв та каже: “Дорогі росіяни, в мене для вас дві погані новини – Бог все-таки є і до кінця світу залишилося два роки”. Приїжджає в Білорусь Лукашенко та звертається до своїх громадян: “Дорогі громадяни білоруси, в мене дві гарні новини для вас. Перша – я був на аудієнції у самого Господа Бога, а друга – я буду президентом до кінця світу. Пригадую, колись, коли тільки в обіг була введена гривня, ми приклеювали спеціальним клеєм гривню до асфальту та спостерігали за тим, як люди намагалися її відірвати. Бувало й таке…”

  

 

 

 

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: