Кутська ЗОШ – переможець обласного фінального етапу турніру "Шкіряний м'яч"

12 травня 17:19
Переглядів: 119
футбол

10 травня на Коломийському міському стадіоні "Юність" пройшли фінальні змагання IV обласного етапу Всеукраїнського турніру на призи клубу "Шкіряний м'яч" у старшій віковій групі серед дітей 2004 року народження.

У змаганнях брали участь чотири шкільні команди області, які виявилися найкращими за своїх суперників на попередніх етапах: ЗОШ № 24 м. Івано-Франківськ, ЗОШ № 2 м. Коломия, Кутська ЗОШ та Сваричівська ЗОШ.

В урочистій церемонії відкриття змагань узяли участь голова Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Клим, заступник голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Василь Луцький, президент ФК "Карпати" (Коломия) Олександр Тарасюк та член штабу обласного "Шкіряного м’яча" Олександр Дем'янчук.

Учасникам фінального обласного турніру вручили футбольні м'ячі, надані безкоштовно Федерацією футболу України у рамках програми розвитку масового футболу для аматорських і дитячо-юнацьких футбольних команд області .

Відповідно до Регламенту змагань та згідно з рішенням Оргкомітету з проведення обласних змагань з футболу на призи клубу "Шкіряний м’яч" фінальний обласний етап проходив за коловою системою і складався з трьох турів. Перед стартом змагань на засіданні суддівської колегії з представниками команд-фіналістів було прийнято рішення розіграти призові місця за один день.

Згідно з результатами жеребкування було визначено календар змагань.

1-й тур:

Кутська ЗОШ – Сваричівська ЗОШ – 4:1

Івано-Франківська ЗОШ № 24 – Коломийська ЗОШ № 2 – 1:0

2-й тур:

Кутська ЗОШ – Івано-Франківська ЗОШ № 24 – 2:2

Сваричівська ЗОШ – Коломийська ЗОШ № 2 – 2:2

3-й тур:

Кутська ЗОШ – Коломийська ЗОШ № 2 – 4:2

Сваричівська ЗОШ – Івано-Франківська ЗОШ № 24 – 0:0

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

1 Кутська ЗОШ 2 1 0 10-5 7
2 Івано-Франківська ЗОШ № 24 1 2 0 3-2 5
3 Сваричівська ЗОШ 0 2 1 3-6 2
4 Коломийська ЗОШ № 2 0 1 2 4-7 1

У підсумку перше місце виборола команда Кутської ЗОШ, яка і буде представляти Івано-Франківську область на Всеукраїнських зональних змаганнях.

Прес-служба Івано-Франківської обласної федерації футболу

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: