Квартет "левів" зіграв за збірну U-21 у спарингу

23 травня 09:30
Переглядів: 96
U-21

Молодіжна збірна України U-21 в рамках підготовки до відбіркового матчу Чемпіонату Європи 2017 року проти команди Македонії та турніру пам’яті Валерія Лобановського провела товариський поєдинок проти першолігового «Іллічівця» з Маріуполя.

Гра завершилася перемогою підопічних Олександра Головка з рахунком 2:1. До перемоги долучилися і четверо гравців львівських «Карпат»: воротар Роман Підківка, правий захисник Денис Мірошніченко, опорний півзахисник Амбросій Чачуа і вінгер Олексій Гуцуляк. Взяв участи у грі і вихованець «Карпат» Мар’ян Швед, який нині є гравцем іспанської «Севільї».

Україна U-21 – «Іллічівець» – 1:2 (0:1)

УКРАЇНА U-21 (1-й тайм): ПІДКІВКА, Лукьянчук, Сваток, Качараба, Вачіберадзе, Зубков, Кабаєв, МІРОШНІЧЕНКО, Соболь, Бєсєдін, Лучкевич.

УКРАЇНА U-21 (2-й тайм): ПІДКІВКА (Федорівський, 57), Сваток (ГУЦУЛЯК, 63), Лук’янчук, Качараба, Швед, Яремчук, Борячук, Данченко, ЧАЧУА, Матвієнко, Арендарук.

Головний тренер – Олександр Головко.

«ІЛЛІЧІВЕЦЬ»: Гальчук (Важинський, 46), Жичіков, Сидоренко, Дуць, Мігунов (Грішин, 68), Вакуленко (Гринь, 46), Кольцов, Мішньов, Глущук (Скоблов, 68), Загорулько (Янаков, 78), Кисіль.