Квятковський став впереможцем міжнародного турніру з вільної боротьби на Кубок спілки вірмен України

08 жовтня 13:32
Переглядів: 136
Бородьба

29-30 вересня 2012р. у м.Києві відбувся міжнародний турнір з вільної боротьби на Кубок спілки вірмен України. Це нові змагання у всеукраїнському і міжнародному борцівському календарі, які носять комерційний характер і, як скромно задекларували його організатори, з одним з найбільших у світі призовим фондом.

У турнірі взяли участь атлети 10 країн.

У ваговій категорії до 66 кг міжнародний рівень боротьби продемострував вихованець львівської школи боротьби, тренер - ЗТУ Дух І.Г. випускник ЛДУФК, учасник ХХХ літньої Олімпіади в м. Лондоні Андій Квятковський. Андрій впевнено відборовся зі своїми візаві в попередніх кваліфікаційних раундах, а у фіналі здолав перспективного російського борця, кандидата на участь в ХХХ Олімпійських іграх Сослана Романова 3:1, 1:0 таким чином став тріумфатором першого міжнародного турніру на Кубок спілки вірмен України у в.к. 66 кг.