Кирил Погостинський: "Вичавлюю зі складу все, що можу"

08 березня 11:48
Переглядів: 164
погостинський

Головний тренер "Політехніки" прокоментував матч з "Будівельником", та оцінив ситуацію в клубі.

- Традиційно хочу подякувати всім глядачам, які прийшли нас підтримати. Хочу знову ж традиційно подякувати команді, яка сьогодні, враховуючи наші втрати, боролася, впиралася. Подивіться, "Будівельник", за винятком Лавриновича, грав основним складом. І хотілося б привітати всіх наших уболівальниць, дружин гравців, наших співробітників з 8 березня.

- Чи були шанси зачепитися цим складом?

- Я відповім по-одеському - 50/50. Можна було зачепитися, можна було не зачепитися. Так вийшло, що Полещука сьогодні оперують. У нього розрив ахілла. Дуже неприємна операція , він вибув мінімум на 90 днів. Діма Тихонов, який був у нас на початку сезону, ви знаєте, він закриває позицію п'ятого номера, не зміг вийти за станом здоров'я. Я сподіваюся, до "Одеси" він буде готовий, вийде і допоможе нам в нападі та захисті. Він досить габаритний гравець, 125 кілограм, 204 ріст. Я думаю, що він хоча б дасть відпочити п'ять хвилин або Івшину або Лемику. Ми сьогодні використовували в позиції четвертого номера Тютюнника, який у нас вже універсальний гравець. Він грає на позиції другого, третього, четвертого і епізодично п'ятого номера. На жаль, він найпотужніший у нас, найсильніший, тому у мене іншого виходу немає. Використовую по максимуму, вичавлюю зі складу все, що можу.

- Які причини відходу Дайкса?

- За моїми відомостями йому запропонували дуже хороший контракт. І враховуючи останні події в країні, він прийшов, ми з ним довго домовлялися, дня три, потім підписали за згодою сторін, і він поїхав.

- Куди поїхав?

- За моїми відомостями в Ізраїль. Офіційного запиту у мене на руках до цих пір немає. Можливо він проходить медогляд, може бути ще щось. Протягом 2-3 днів, думаю, ми дізнаємося точно, де він буде.

- Цього року нікого не буде додавати до складу?

- Я можу додати тільки українців, бо всі переходи іноземних гравців вже закриті. Якщо будуть хороші пропозиції, із задоволенням додам. У нас є наші дублери, може бути, візьмемо когось із дублерів.

- Ви практично не брали тайм-аутів. Так було заплановано?

- Тайм-аут брав "Будівельник", ми пояснювали що робити. Гравці діяли за планом. Ламати їм гру або дати щось нове, я не міг. Якщо гравець просто не добігає та кидає, то тут питання не в схемі, а в тому, як він біжить.

- Чому не додає Давидюк?

- Давидюк не додає, але скільки він грає? Йому ж взагалі не давали час. Тютюннику давали грати в тому році, Полюляк і в минулому і в позаминулому, він починав грати, коли ще тут був Подковиров. Це хлопці, які тут виросли. Ми їх не списуємо з рахунків і сподіваємося, що все вкладене, вони віддадуть.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: