Кирило Андрущенко - перший переможець Кубка "Вечірній Івано-Франківськ"

18 жовтня 17:45
Переглядів: 135
спортивна ходьба

У п'ятницю, 17 жовтня, у готелі "Надія" відбулась офіційна церемонія відкриття XVIII Міжнародних змагань Кубок "Вечірній Івано-Франківськ" та чемпіонату України зі спортивної ходьби.

Вітальними словами до усіх гостей звернувся заступник міського голови Михайло Верес, котрий зазначив, що Івано-Франківськ завжди був спортивним містом і надане право на проведення Кубка Європи лише підкреслює той факт, що франківці люблять спорт.

Зазначимо, що на церемонії відкриття також були і представники Європейської федерації легкої атлетики, іспанець Луїс Саладі та представник Франції – Сандрін Глацієр, саме вони повинні будуть оцінити готовність міста приймати кубок Європи у травні 2015 року.

А сьогодні о 10 ранку розпочалися змагання.

Представник Білої Церкви Кирило Андрущенко переміг на дистанції 10 км серед молоді, встановивши особистий рекорд.

Спортсмен завершив змагання з часом 42’11, покращивши свій попередній результат на 1 хвилину 40 секунд.

Кирило зазначив, що траса була комфортною і загалом він думав, що дистанція дасться йому складніше. "Спочатку було важко, але після половини шляху стало легше. Йшов по своєму часу і задоволений, що вдалось встановити особистий рекорд".

Другим на цій дистанції став сумчанин Сергій Світличний, який пройшов дистанцію з часом 43'56, а третім - Ігор Пузанов з Мукачева (48'03).

Одним із суперників Кирила був також франківчанин Андрій Водвуд, але, на жаль, він отримав дискваліфікацію.

У змаганнях серед юніорів найкращий результат показав Дмитро Собчук з Луцька (44'18). Срібло отримав Андрій Разгон з Хмельницького (45'18), а бронзу - Антон Радько з Сум (45'38).


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: