Кирило Ковальчук: "У Львові я відбувся як футболіст"

10 березня 13:55
Переглядів: 369
Кирилл КОВАЛЬЧУК

Після матчу львівських "Карпат" та одеського "Чорноморця", футболісти з Південної Пальміри залишали межі стадіону в гарному настрої. Один з них, до слова, чи не найпомітніший на поле, Кирило Ковальчук прокоментував гру кореспонденту.
 
- Ми знали, що буде складна гра проти сильної команди. Тому заздалегідь налаштовувалися на поїздку до Львова. У попередньому турі "карпати" дуже добре зіграли проти "Таврії", повністю переграли сімферопольців і ми розуміли, що нам теж легко не буде. Матч видався важкий. У першому таймі була рівна гра з невеликою перевагою "Чорноморця". У другій половині все склалося по-іншому. Дуже неприємним видався гол «зелено-білих". Але добре, що відігралися швидко і навіть вийшли вперед. Потім успішно довели гру до кінця.
 
- Результат матчу закономірний?
- Вважаю, що так. У "Карпат" сьогодні була дуже сильна підтримка, яка їм дуже допомогла. Що стосується результату, то думаю, що ми зіграли дуже добре, як для виїзної гри.
 
- "Чорноморець" майже гарантував собі місце в єврокубках. Як сприймає команда такі перспективи?
- Ми налаштовуємося на кожну гру. Намагаємося не думати передчасно про єврокубки. По закінченню сезону такий підхід, думаю, принесе нам певні плоди.
 
- Здається, що одеська команда набирає обертів з кожною грою ...
- Так все успішно склалося, що з 9 ігор 8 разів ми перемогли і ще один раз зіграли внічию. Стараємося, прогресуємо. Це дуже добре. Але з іншого боку, ми не маємо права грати інакше.
 
- Свого часу Ви грали у складі другої команди львівських "Карпат". Це було досить давно, але для Вас ця гра була рядовою чи все ж мала якийсь підтекст?
- Я провів у Львові півтора року. У мене залишилися хороші спогади про місто, команді. Тут був завжди класний колектив. Можу сказати, що саме у Львові я відбувся як футболіст.
 
- Чому не вдалося закріпитися у складі "зелено-білих"?
- Молодий був. Доля так розпорядилася. Сьогодні зі складу "Карпат" майже нікого не знаю. Тоді були інші хлопці: Даниловський, Кабанов, мій брат Сергій, Мізін. При Маркевичу склад був більш вікової.
 
- Ви дуже добре виглядаєте на полі останнім часом. Мрієте потрапити на олівець тренерам збірної України?
- Кожен футболіст мріє грати в головній команді країни. Сподіваюся, що на мене звернуть увагу. Я із задоволенням надів би синьо-жовту футболку. Поки доводитися працювати і доводити своє право грати в збірній.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: